Postępowanie zakończone 2026-08-20
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Sochaczew
GMINA SOCHACZEW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377531
- Zamawiający
- GMINA SOCHACZEW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Rozlazłów, pow. sochaczewski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar DACHOWA/PR.pdf
- Projekt DACHOWA/PROJEKT BUDOWLANY/PAB_2025.09.18.pdf
- Projekt DACHOWA/PROJEKT BUDOWLANY/PZT_2025.09.18.pdf
- Projekt DACHOWA/PROJEKT BUDOWLANY/ZL_2025.09.18.pdf
- Projekt DACHOWA/PROJEKT TECHNICZNY/Projekt techniczny.pdf
- Projekt ROZLAZŁÓW 43/PROJEKT.ROZLAZŁÓW.43.pdf
- Projekt ROZLAZŁÓW 46/PROJEKT.ROZLAZŁÓW.dz.46.pdf
- STWiOR DACHOWA/STWiORB.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - POSTANOWIENIA UMOWY.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ROZLAZŁÓW 43/kablowa.Rozlazłów(dz.43).pzed.pdf
- Inny ROZLAZŁÓW 46/kablowa.Rozlazłów(dz.46).przed.pdf
- Inny Załącznik nr 3.doc
- Inny Załącznik nr 4 - wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 5 - wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 - wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załacznik nr 7 - wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA SOCHACZEW
- Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Wyczółki
- Budowa placu zabaw przy przedszkolu i żłobku gminnym w miejscowości Kąty
- Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Wyczółki
- Budowa garażu dla OSP Janaszówek
- „Zakup i dostawa zabawek oraz sprzętu biurowego w ramach zadania „Budowa gminnego przedszkola i żłobka na działce gminnej w miejscowości Kąty”.