Postępowanie zakończone 2026-07-03
Budowa oświetlenia ulicznego wraz z kanalizacją teletech. wzdłuż ul. Planetarnej w miejscowości Kozerki oraz wzdłuż al. Olszowej i ul. Legionistów w miejsc. Książenice i Urszulin gmina Grodzisk Maz.
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297719
- Zamawiający
- GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia w postepowaniu ZP.271.49.2026.doc
- Wzór umowy Załącznik nr 5 (Wzór umowy) w postępowaniu ZP271.49.2026.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu w postępowaniu ZP.271.49.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 1A (Wykaz elementów rozliczeniowych) w postępowaniu ZP271.49.2026.xlsx
- Inny Załącznik nr 8.1. do SWZ tablice informacyjne - wytyczne ZP 49.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa.zip
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/0.1 Projekt Zagospodarowania Terenu Książenice z telekomunikacją..pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/0.2 Projekt Techniczny Książenice z telekomunikacją..pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/0.1 Projekt Zagospodarowania Terenu Kozerki..pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/0.2 Projekt Techniczny Kozerki..pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/3. SST Książenice ul Olszowa i Legionistów..pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/3. SST Kozerki ul. Planetarna..pdf
- Inny Załącznik nr 8.1. do SWZ tablice informacyjne - wytyczne.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.10 WP Olszowa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.14 ZUD nr PODGIK.6630.20.2026 ul. Olszowa, Legionistów kanał technologiczny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.15 Pismo GS Wodnej.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.16 Pismo UM - OOŚ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.17 MPZP Opis.PDF
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.1 E1_1 PZT Olszowa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.2 E1_2 PZT Legionistów.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.3 E1_3 PZT Olszowa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.4 E2 schemat ideowy.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.5 E3 schemat SOK.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.6 E4 widok sylwetki słupa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.7 E5 schemat ideowy TS.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/1.8 E6 widok studni TS.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Olszowa, Legionistów/5. PRD oświetlenie + kanał technologiczny m. Książenice ul.Olszowa i ul. Legionistów.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/1.1 E1 PZT z bilansem terenu.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/1.2 E2 Schemat ideowy.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/1.2 E3 schemat ideowy ZK+SOK widok ogólny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/1.4 E4 Widok sylwetki słupa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/1.6 WP.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/1.8 Decyzja celu publicznego.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/1.9.1 ZUD protokól narady koordynacyjnej kanał technologiczny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/5. PRD oświetlenie z rurą teletechniczną.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ dokumentacja projektowa/Planetarna/E5 dodatkowy - Schemat ideowy TS.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
- Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV oświetlenia ulicznego i linii WLZ oraz sieci monitoringu miejskiego w ciągu ulic wokół pływalni miejskiej i hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim
- Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Władków
- Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Wólka Grodziska
- „Remont Sali Obsługi Klienta w dawnym budynku Urzędu Gminy przy ul. Kościuszki 32A w Grodzisku Mazowieckim
- Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru dla zadania: „Przebudowa ulicy Koncertowej w miejscowości Książenice Gmina Grodzisk Mazowiecki”