Postępowanie zakończone 2026-07-08
Budowa parkingów wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Stadionie Miejskim w Ciechanowie – Etap I.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304459
- Zamawiający
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Wzór umowy Ogłoszenie SWZ Projekt umowy.zip
- Inny Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załączniki edytowalne.zip
- SWZ Ogłoszenie SWZ Projekt umowy/2. SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie SWZ Projekt umowy/1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Ogłoszenie SWZ Projekt umowy/3. Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Przedmiar Załączniki/4. przedmiar robót.pdf
- Projekt Droga wewnętrzna i parkingi/Lodowisko_PT_Drogi_opis.docx
- Projekt Instalacje elektryczne zewnętrzne/IE_PT_EZ_101_zewnetrzne_inst_elektryczne.pdf
- Projekt Instalacje elektryczne zewnętrzne/IE_PW_EZ_002_Opis_techniczny.docx
- Projekt Kanalizacja deszczowa/IS.ZWK-01_Plansza_zagospodarowania_terenu.pdf
- Projekt Kanalizacja deszczowa/IS.ZWK-05_Profil_kanalizacji_deszczowej_wody_brudnej.pdf
- Projekt Kanalizacja deszczowa/IS.ZWK-08_Schemat_posadowienia_kanalizacji.pdf
- Projekt Kanalizacja deszczowa/IS.ZWK-09_Szczegół_studni_betonowej_dn1000.pdf
- Projekt Kanalizacja deszczowa/IS.ZWK-12_Szczegół_zabudowy_wpustu_ulicznego.pdf
- Projekt Kanalizacja deszczowa/opis PW_ZWK_Opis_techniczny.docx
- Projekt Załączniki/1. Zw_02_zagospodarowanie.pdf
- STWiOR Załączniki/2. STWiORB Stadion.pdf
- Inny Droga wewnętrzna i parkingi/Lodowisko_PT_D_01.pdf
- Inny Droga wewnętrzna i parkingi/Lodowisko_PT_D_02.pdf
- Inny Załączniki/3. OPZ szczegółowy.pdf
- Formularz Załączniki edytowalne/2. .Formularz oferty Załącznik nr 1.docx
- Inny Załączniki edytowalne/10. Oświadczenie z art. art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzpzałącznik 7.docx
- Inny Załączniki edytowalne/3. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu Załącznik nr 2a do SWZ.docx
- Inny Załączniki edytowalne/4. Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postepowaniu Załącznik nr 2b do SWZ.docx
- Inny Załączniki edytowalne/5. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie Załącznik 3a.doc
- Inny Załączniki edytowalne/6 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby. Załącznik nr 3b.docx
- Inny Załączniki edytowalne/7. Informacja o podwykonawcach. Załącznik nr 3c.docx
- Inny Załączniki edytowalne/8. Wykaz robót Załącznik nr 4.docx
- Inny Załączniki edytowalne/9. Wykaz osób Załącznik nr 5.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP