Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Budowa przedszkola w Starych Babicach
Gmina Stare Babice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400782
- Zamawiający
- Gmina Stare Babice
- Główny kod CPV
- 45214100-1 — Roboty budowlane w zakresie budowy przed-
- Miejsce wykonania robót
- Stare Babice, pow. warszawski zachodni, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 200 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ_Projektowane postanowienia umowne.docx
- Formularz Załącznik nr 1_Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.7z
- Inny Załączniki do umowy.7z
- Inny Załączniki składane na wezwanie.7z
- Inny Załączniki składane z ofertą.7z
- Inny Załącznik nr 12_Analiza wyboru technologii.pdf
- Inny Załączniki składane na wezwanie/Załącznik nr 10 Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki składane na wezwanie/Załącznik nr 8 Oświadczenie o przynależności.doc
- Inny Załączniki składane na wezwanie/Załącznik nr 9 Wykaz robót.docx
- Projekt Dokumentacja projektowa/2. PB + pozwolenie na budowę/GMINA STARE BABICE - 1086-2025 znak sprawy A.AB.6740.251.2025.NL.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2. PB + pozwolenie na budowę/PAB_2025.10.22.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/2. PB + pozwolenie na budowę/PZT_2025.10.22.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1. Przedmiar_04.2026/STARE_BABICE_PRD_WB_2026_08_11.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2. PB + pozwolenie na budowę/ZL_2025.10.22.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/3. PT/Audyt energetyczny/charakterystyka.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/3. PT/Drogi/DR.01.pdf
- Projekt Załączniki do umowy/Załącznik nr 1_Elementy małej architektury placu zabaw.pdf
- Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 2_Wzór harmonogramu rzeczowo-finansowo-terminowego.pdf
- Inny Załączniki do umowy/Załacznik nr 3_Klauzula informacyjna dla uczestników postępowań przetargowych i ofertowych.pdf
- Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 4_ Klauzula informacyjna dla stron umowy, osób wskazanych do reprezentacji, dla pracowników i współpracowników Wykonawcy.pdf
- Inny Załączniki składane z ofertą/Załącznik nr 3_Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny Załączniki składane z ofertą/Załącznik nr 4_Wzór oświadczenia RODO.docx
- Inny Załączniki składane z ofertą/Załącznik nr 5_Zobowiązanie podmiotów trzecich.doc
- Inny Załączniki składane z ofertą/Załącznik nr 6_Pełnomocnictwo.doc
- Inny Załączniki składane z ofertą/Załącznik nr 7_Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.DOC
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 200 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP