Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Badowo-Dańki – w celu poprawy stanu środowiska naturalnego
Gmina Mszczonów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369772
- Zamawiający
- Gmina Mszczonów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Badowo-Dańki, pow. żyrardowski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_Kanalizacja_30.07.2026.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ_Wzór umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 1-6 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd.zip
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ.zip
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/0.1. OPIS PT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/2. PZT .pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt zagospodarowania terenu/PZT/0.1. OPIS PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt zagospodarowania terenu/PZT/1. PZT .pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ _cd/SWIORB.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/1. opinia_geotechniczna_badowodanki.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/MAPA Badowo Dańki 27 73,74.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/Rys.2 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/Rys.3 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/Rys.4 Schemat pompowni.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/Rys.5 Studzienka czyszczakowa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/Rys.6 Studzienka czyszczakowa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt techniczny/Projekt t/Rys.7 Studzienka odpowietrzająca.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ _cd/Projekt zagospodarowania terenu/PZT/MAPA Badowo Dańki 27 73,74.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/0.1. OPIS AB.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/5. Protokol_GK.6630.250.2024.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/6.1. PZT 20250528-Modelp.WithClause.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/6. opinia_protokol_narady_odpisGK.6630.167.2025.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/0.1. OPIS ZAŁ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/0. ZAŁ STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/1. Warunki techniczne przy kan-ANEKS.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/2.1. Decyzja LCP_załacznik.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/2. Decyzja LCP.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/3.1. DECYZJA SDIM - ZAŁĄCZNIK.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/3. DECYZJA SDIM 2024.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/4.1. Decyzja lokalizacyjna - zmiana - załącznik.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/4. Decyzja lokalizacyjna - zmiana.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/5.1. projekt_GK.6630.250.2024_2024-09-13_114644_.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/7.1. DECYZJA O Ś_U-KLA_OST.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/7. DECYZJA O ŚRODOWISKOWYCH UWARUNKOWANIACH.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/8. opinia_geotechniczna_badowodanki.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/9.1. DECYZJA RG.6853.2.24.2025.BB - ZAŁĄCZNIK.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/9. DECYZJA RG.6853.2.24.2025.BB.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/PDF - zał proj bud/Decyzja nr RB.6740.9.31.2026 (1).pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/Rys.2 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/Rys.3 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/Rys.4 Schemat pompowni.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/Rys.5 Studzienka czyszczakowa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/Rys.6 Studzienka czyszczakowa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/Projekt arch-bud/Projekt/Rys.7 Studzienka odpowietrzająca.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Mszczonów
- Opracowanie kompleksowej dokumentacji dla przebudowy Szkoły Podstawowej w Mszczonowie oraz obiektu sportowego przy ul. Szkolnej w Mszczonowie wraz z wykonaniem miejsc doraźnego schronienia
- Wykonanie przebudowy ulicy Dębowej w Adamowicach i Powązkach
- Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów
- „Poprawa bezpieczeństwa poprzez uzupełnienie oświetlenia ulicznego na terenie gminy Mszczonów”
- „Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym chodników, progów zwalniających, placów z kostki brukowej oraz umacnianiem dna i skarp rowów płytami ażurowymi"