Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-22
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Człekówka, Chrosna, Skorupy i Kołbiel w Gminie Kołbiel
Gmina Kołbiel
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00424119
- Zamawiający
- Gmina Kołbiel
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Człekówka, Chrosna, Skorupy i Kołbiel
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - Istotne postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy dot. spełnienia warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepoleganiu wykluczeniu z postępowania.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- Zobowiązanie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ -Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ -Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar dok projektowa/Przedmiar_1.pdf
- Projekt dok projektowa/21.L.2026_WI.4411.34.2026.AHJ_2739W_GMINA_KOŁBIEL_KOŁBIEL,_DK_17_SIEĆ_KANALIZACJI_KOZIARSKI-1.pdf
- Projekt dok projektowa/26.L.2026_WI.4411.36.2026.AHJ_2744W_GMINA_CZŁEKÓWKA,_KARPISKA_SIEĆ_KANALIZACJI_KOZIARSKI,_ZGODA_GMINY....-2.pdf
- Projekt dok projektowa/27.L.2026_WI.4411.33.2026.AHJ_2743W_GMINA_KOŁBIEL_CZŁEKÓWKA_SIEĆ_KANALIZACJI_KOZIARSKI_ODTWORZENIE_GWARANCJA-2.pdf
- Projekt dok projektowa/PT Kołbiel cz.1.pdf
- Projekt dok projektowa/Specyfikacja_kanalziacja.doc
- Projekt dok projektowa/załącznik_WI.4411.35.2026-1.pdf
- Inny dok projektowa/25-L.2026_WI.4411.35.2026.AHJ_2743W_GMINA_KOŁBIEL_CZŁEKÓWKA,_CHROSNA,_SIEĆ_KANALIZACJI_KOZIARSKI,_ZGODA_GMINY_ODTWORZENIE-2.pdf
- Inny dok projektowa/DEC. Człekówka.pdf
- Inny dok projektowa/Decyzje_gmina_drogowe.pdf
- Inny dok projektowa/Środowiskowa.pdf
- Inny dok projektowa/ZUDP.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP