Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Podhalańskiej w Radomiu
Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00420381
- Zamawiający
- Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- 45231300-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy wodo-
- Miejsce wykonania robót
- Radom, pow. Radom, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB.7z
- SWZ SWZ cz.III OPZ - sieć ks.7z
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny IDW.pdf
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy.7z
- Inny Załączniki w wersji edytowalnej.docx
- Wzór umowy SWZ cz.II Wzór umowy/cz. II - Umowa_Podhalańska.pdf
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy/~$K27-II.doc
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy/cz. II - przekładka.pdf
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy/~WRL1514.tmp
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.4 Przedmiar/~$K23-III.4-przedmiar.xlsx
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.4 Przedmiar/cz. III.4 PR - str. tyt.pdf
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.4 Przedmiar/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.4 Przedmiar/Przedmiar robót.xls
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/1. cz. III.1 PB- str. tyt.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/2. cz. III.1 PB - PZT.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/3. cz. III.1 PB - PAB.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.2 PW/1. cz. III.2 PW- str. tyt.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.2 PW/2. cz. III.1 PW.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.3 BIOZ/cz. III.3 BIOZ.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.3 BIOZ/cz. III.3 BIOZ - str. tyt.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/cz. III.4 PB i PW - styt.pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III Wstęp/cz. III - wstęp.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/Decyzje/cz. rys. Uzgodnienie DZP.IV.4002.231.1.2026.EP.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/Decyzje/cz. rys. Uzgodnienie DZP.IV.4002.231.2026.EP.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/Decyzje/MZDiK dysponowanie terenem ul. Podhalańska.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/Decyzje/Uzgodnienie DZP.IV.4002.231.1.2026.EP z dn. 15.04.26r..pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/Decyzje/Uzgodnienie DZP.IV.4002.231.2026.EP z dn. 09.04.26r..pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.1 PB/Decyzje/Zgoda dysponowania terenem MZDiK z dn. 04.05.26r..pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PAB/KNA - cz.graficzna.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PAB/KNA - opis zmian.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PAB/Rys. nr 1.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PAB/Rys. nr 2.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PAB/Rys. nr 3.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PAB/Rys. nr 4.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PAB/Rys. nr 5.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PW/KNA - cz.graficzna.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PW/KNA - opis zmian.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PW/Rys. nr 1.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PW/Rys. nr 2.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PW/Rys. nr 3.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PW/Rys. nr 4.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III.5 Część graficzna/PZT/Rys. nr 1.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć ks/Część III Wstęp/cz. III - przekładka.pdf
- Projekt SWZ cz.IV STWiORB/2. cz. IV-ST-K-00-ST-K-03 styt..pdf
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB/4. cz. IV. ST-K-01.pdf
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB/5. cz. IV. ST-K-02.pdf
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB/6. cz. IV-ST-K-03.pdf
- Inny SWZ cz.IV STWiORB/1. cz. IV - przekładka.pdf
- Inny SWZ cz.IV STWiORB/3. cz. IV. ST-K-00.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 17 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP