Postępowanie zakończone 2026-07-10
Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Warszawskiej, Rataja i Witosa - etap IIa
Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306166
- Zamawiający
- Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB.7z
- SWZ SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks.7z
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny IDW.pdf
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy.7z
- Inny Załączniki w wersji edytowalnej.docx
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.3 Przedmiar/~$K23-III.4-przedmiar.xlsx
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.3 Przedmiar/cz. III.3 PR - str. tyt..pdf
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.3 Przedmiar/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.3 Przedmiar/Przedmiar robót.xls
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/1. cz. III.1 PB - str. tyt..pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.2 PW/2. cz. III.2 PW - str. tyt..pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/cz. III.4 PB i PW - styt..pdf
- Projekt SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III Wstęp/cz. III - wstęp.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/1. PZT/PB PZT opis.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/2. PAB/PB PAB opis.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/3. BIOZ/Informacja BIOZ.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/4. Dokumenty formalno-prawne/1. Protokół ZUD.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/4. Dokumenty formalno-prawne/2. Decyzje MZDiK cz. I.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/4. Dokumenty formalno-prawne/3. Decyzje MZDiK cz. II.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/4. Dokumenty formalno-prawne/4. Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/4. Dokumenty formalno-prawne/5. Decyzja o ustaleniu lokalizacji celu publicznego.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.1 PB/4. Dokumenty formalno-prawne/6. Dokumentacja geologiczno-inżynierska.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.2 PW/1. PZT/PW PZT opis.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.2 PW/2. PAB/PW PAB opis.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.2 PW/3. PT/PW PT opis.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 10 Ułożenie rurociągu w wykopie.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 11 Zabezpieczenie wykopu - szalunek.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 12 Skrzyżowanie sieci kanalizacji sanitarnej z kablem energetycznym.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 13 Bloki oporowe i podporowe.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 14 Schemat sieci kanalizacyjnej.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 15 Schemat sieci wodociągowej.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 1 Orientacja.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 2 KNA nr 2.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 3 PZT zał. do KNA nr 2.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 4 Profil podłużny ks etap IIa.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 5 Profil podłużny sieci wod. etap IIa.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 6 Studnia rewizyjna betonowa.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 7 Studnia kaskadowa.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 8 Schemat węzłów wodociągowych.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III.4 Część graficzna/Rys. 9 Hydrant.pdf
- Inny SWZ cz.III OPZ - sieć woda, ks/Część III Wstęp/cz. III - przekładka.pdf
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB/3. STWiORB Radom_WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB/4. STWiORB Radom_ROBOTY ZIEMNE.pdf
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB/5. STWiORB Radom_WODOCIĄG.pdf
- STWiOR SWZ cz.IV STWiORB/6. STWiORB Radom_KANALIZACJA.pdf
- Inny SWZ cz.IV STWiORB/1. cz. IV - przekł..pdf
- Inny SWZ cz.IV STWiORB/2. cz. IV-ST-KW-00-ST-K-03 styt..pdf
- Inny SWZ cz.IV STWiORB/~WRL0346.tmp
- Inny SWZ cz.IV STWiORB/~WRL2963.tmp
- Wzór umowy SWZ cz.II Wzór umowy/cz. II - Umowa_Wincentowska.pdf
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy/~$K27-II.doc
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy/cz. II - przekładka.pdf
- Inny SWZ cz.II Wzór umowy/~WRL1514.tmp
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
- Inżynier Projektu – w ramach Projektu pn.: „Modernizacja i rozbudowa gospodarki wodno – ściekowej na terenie aglomeracji Radom – etap IV” oraz nad budową kanalizacji deszczowej w ul. Marii Gajl”
- Budowa sieci wodociągowej w ul. Małopolskiej oraz Kozienickiej w Radomiu
- Inżynier Projektu – w ramach Projektu pn.: „Modernizacja i rozbudowa gospodarki wodno – ściekowej na terenie aglomeracji Radom – etap IV” oraz nad budową kanalizacji deszczowej w ul. Marii Gajl”
- BUDOWA HALI GARAŻOWEJ PRZEZNACZONEJ DO PRZECHOWYWANIA POJAZDU SPECJALISTYCZNEGO KAISER WRAZ Z PRZEBUDOWĄ I ROZBUDOWĄ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ NA TERENIE BAZY WODOCIĄGÓW MIEJSKICH W RADOMIU