Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Budowa sieci wodociągowej tranzytowej DN90 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa studni głębinowej na potrzeby SUW Dobieszyn – etap II”
Gmina Stromiec
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404221
- Zamawiający
- Gmina Stromiec
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Dobieszyn, pow. białobrzeski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 10 Przedmiar robót.pdf
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU Z DNIA 24.08.2026 R..pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Wykaz osób które będą uczestniczyć w wykonywaniu przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie o zatrudnieniu.docx
- Inny Załącznik nr 7 Oświadczenie_Ukraina.docx
- Inny Załącznik nr 9 Dokumentacja projektowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP