Postępowanie zakończone 2026-08-14
Budowa wewnętrznej linii zasilającej do budynku mieszkalnego przy ul. Kozielskiej 6 w Warszawie - powtórzenie
Agencja Mienia Wojskowego
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369302
- Zamawiający
- Agencja Mienia Wojskowego
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar (4.1.3) Opz_K6-E-PRZEDMIAR.pdf
- Projekt (4.1.1)Opz_K6-E-01_SCHEMAT.pdf
- Projekt (4.1.1)Opz_K6-E-02_PARTER.pdf
- Projekt (4.1.1)Opz_K6-E-03_PIĘTRO+1.pdf
- Projekt (4.1.1)Opz_K6-E-04_PIĘTRO+2.pdf
- Projekt (4.1.1)Opz_K6-E-05_PIĘTRO+3.pdf
- Projekt (4.1.1)Opz_K6-E-OPIS.pdf
- Projekt (4.1.4)Opz_U-24-1617_Kozielska6_schemat.pdf
- STWiOR (4.1.2)Opz_K6-E-STWiORB.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy PPU.pdf
- Formularz Formularz ofertowy oraz załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny (4.1.4)Opz_U-24-1617_uzg_aktualizacja.pdf
- Inny (4.1.5)Opz_umowaoprzyłączenie36045-2023.pdf
- Inny (4.1.5)Opz_warunkiprzylaczeniaKozielska6aneks1.pdf
- Inny (4.1.5)Opz_warunkiprzylaczeniaKozielska6aneks2.pdf
- Inny (4.1.5)Opz_warunkiprzylaczeniaKozielska6.pdf
- Inny Aneks nr 1 36045-2023wych.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Agencja Mienia Wojskowego
- Remont lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem i kwater internatowych OR Gdynia
- Wymiana ślusarki drzwi wejściowych do lokalu użytkowego oraz pary okien witrynowych w lokalu stanowiącym zasób Agencji Mienia Wojskowego, zlokalizowanym przy ul. Rydla 6 w Krakowie
- Remont lokali mieszkalnych/kwater z zasobu OR AMW w Krakowie zlokalizowanych w Krakowie, Kłaju, Węgrzcach, Bytomiu, Kielcach - 3 części
- Remont instalacji hydrantowej – Szczecin, ul. Potulicka 2
- Wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie 46 lokali mieszkalnych, będących w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie, w podziale na 11 części