WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-28

„Dobudowa budynku dydaktycznego WNoZiNS przy ul. Wojska Polskiego 51 w Ciechanowie”.

PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00384554
Zamawiający
PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Ciechanów, pow. ciechanowski, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Drogi-przedmiar.pdf
  • Przedmiar Inst.elektryczne-przedmiar.pdf
  • Przedmiar Kanalizacja deszcz.-przedmiar.pdf
  • Przedmiar Rob.budowlane-przedmiar.pdf
  • Przedmiar Rob.sanit.-przedmiar.pdf
  • Projekt Plan etapowania inwestycji II,III etap.pdf
  • SWZ SWZ - KAI.260.20.2026.docx
  • Wzór umowy Projekt_umowy-Załącznik nr 5.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki KAI.260.20.2026.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 100 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE