Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Dostosowanie szkół podstawowych w Płońsku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (...) Część 4 - przebudowa i rozbudowa budynków Szkoły Podstawowej nr 4 w Płońsku
Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396561
- Zamawiający
- Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
- Główny kod CPV
- 45210000-2 — Roboty budowlane w zakresie budynków
- Miejsce wykonania robót
- Płońsk, pow. płoński, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Analiza dostępności/sp1/rys 1 PZT sp 1.pdf
- Projekt Analiza dostępności/sp2/rys. 1 pzt sp2.pdf
- Projekt Analiza dostępności/sp3/rys 1 pzt sp3.pdf
- Projekt Analiza dostępności/sp4/rys. pzt sp4.pdf
- Projekt Zał. nr 10 PFU.pdf
- SWZ SWZ ZP.271.22.2026.docx
- Formularz Formularz OFERTA.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 9.1. zał. nr 1 do Szczegółowego OPZ.docx
- Inny 9.2. zał. nr 2 do Szczegółowego OPZ.docx
- Inny 9.3. zał. nr 3 do Szczegółowego OPZ.docx
- Inny 9.4. zał. nr 4 do Szczegółowego OPZ.docx
- Inny Analiza dostępności/opis1.pdf
- Inny Analiza dostępności/opis 2.pdf
- Inny Analiza dostępności/opis3.pdf
- Inny Analiza dostępności/opis4.pdf
- Inny Analiza dostępności/podsumowanie.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp1/rys 2 -RZUT PIWNIC sp1.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp1/rys. 3 rzut parteru sp 1.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp1/rys 4 -RZUT PIĘTRA sp1.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp2/rys 2 Szkoła nr 2 - Rzuty piwnic Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp2/rys 3 Szkoła nr 2 - Rzuty parteru Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp2/rys. 4 Szkoła nr 2 - Rzuty I piętra Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp3/rys. 2 SZKOŁA NR3 - Rzut piwnic Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp3/rys 3 SZKOŁA NR3 - Rzut parteru Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp3/rys 4 SZKOŁA NR3 - Rzut I piętra Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp3/rys. 5 SZKOŁA NR3 - II piętra Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp3/rys 6 SZKOŁA NR3 - III piętra Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp4/rys 2 Szkoła nr 4 Rzut piwnic Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp4/rys 3 Szkoła nr 4 Rzut parteru Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp4/rys 4 Szkoła nr 4 Rzut piętra Model.pdf
- Inny Analiza dostępności/sp4/rys. 5 Szkoła nr 4 Rzut II piętra Model.pdf
- Inny Zał. nr 11 Raport z Audytu.BES.pdf
- Inny Zał. nr 12 Model-Dostepnej-Szkoly.pdf
- Inny Zał. nr 13 Tabele przedstawiające wstępny zakres realizacji.xlsx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 50 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP