Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Kompleksowe zaprojektowanie, dostawa i instalacja światłowodowego kabla jednomodowego 144J łączącego dwa węzły CPD Urzędu m.st. Warszawy.
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417245
- Zamawiający
- Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 12 do SWZ - PFU/Załącznik Nr 12 do SWZ - PFU.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik nr 12 do SWZ - PFU/WT Orange/WT.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferta.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferta.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 11 do SWZ - PPU.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 12 do SWZ - PFU/12306.25.dxf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 12 do SWZ - PFU/WT Orange/Załacznik nr 1 do WT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 12 do SWZ - PFU/WT Orange/Załącznik nr 2 do WT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 12 do SWZ - PFU/WT Orange/Załacznik nr 3 do WT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 2 do SWZ - Tabela Elementów Rozliczeniowych.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie 117 ust 4.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie dot. Grupy kapitałowej.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz prac.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP