Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Łąck
Gmina Łąck
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407854
- Zamawiający
- Gmina Łąck
- Główny kod CPV
- 45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Łąck
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 9 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Dział I SWZ.pdf
- Wzór umowy Dział III Projektowane postanowienia umowy (002).pdf
- Formularz Załączniki w formie edytowalnej.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Dział II Opis przedmiotu zamówienia (1).pdf
- Przedmiar 12 Przedmiar.pdf
- Projekt 10 Rys. E-02.pdf
- Projekt 1 Opis techniczny PZT.pdf
- Projekt 2 Projekt zagospodarowania terenu - zbiorniki do pozwolenia.pdf
- Projekt 3 Opis techniczny Pab.pdf
- Projekt 5 Opis techniczny.pdf
- Projekt 6 Rys. Z-1.pdf
- Projekt 8 Opis techniczny - branża elektryczna.pdf
- Projekt 9 Rys. E-01.pdf
- STWiOR 12 STWiORB branza budowlana i sanitarna.pdf
- STWiOR 13 STWIORB branża elektryczna.pdf
- Inny 4 K-1 Zbiorniki buforowe.pdf
- Inny 7 Rys. Z-2.pdf
- Inny Decyzja Starosty Płockiego.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 9 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP