Postępowanie zakończone 2026-08-07
Modernizacja ciągów komunikacyjnych na terenie Miasta Łaskarzew - etap II
Gmina Miasto Łaskarzew
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357110
- Zamawiający
- Gmina Miasto Łaskarzew
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łaskarzew, pow. garwoliński, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiary.zip
- Projekt PZT.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 - Projekt umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Przekroje.zip
- Inny Specyfikacje techniczne.zip
- Inny Zestawienie ofert- zał. nr 1.pdf
- Przedmiar Przedmiary/1. Przedmiar robót Leśna.docx
- Przedmiar Przedmiary/2. Przedmiar robót Niecała.docx
- Przedmiar Przedmiary/3. Przedmiar robót Brzozowa.docx
- Przedmiar Przedmiary/5. Przedmiar robót Wyszyńskiego.docx
- Przedmiar Przedmiary/6. Przedmiar robót Biała.pdf
- Inny PZT/Biała.pdf
- Inny PZT/Brzozowa.pdf
- Inny PZT/Leśna.pdf
- Inny PZT/Niecała.pdf
- Inny PZT/Wyszyńskiego.pdf
- STWiOR Specyfikacje techniczne/10. D.05.03.23.SST - Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/11. D.04.03.01.SST - Oczyszczenie i skropienie.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/12. D.05.03.05b.SST - Nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa wiążąca i wyrównawcza.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/13. D.05.03.05a.SST - Nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa ścieralna.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/14. D.06.03.01a. SST - Utwardzone pobocza kruszywem łamanym.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/15. D.07.02.01.SST- Oznakowanie pionowe.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/16. D.03.02.01.SST - Regulacja urządzeń infrastruktury.docx
- STWiOR Specyfikacje techniczne/17. D.03.04.01. SST - Studnie chłonne.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/18. D.03.02.01. SST- Kanalizacja deszczowa.docx
- STWiOR Specyfikacje techniczne/1. D.00.00.00.SST - Wymagania ogólne.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/2. D.01.01.01.SST - Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/3. D.01.02.04.SST- Roboty rozbiórkowe.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/4. D.04.01.01.SST - Koryto.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/5. D.04.02.01.SST - Warstwa odsączająca.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/6. D.04.04.00.SST- Podbudowa z kruszyw. Wymagania ogólne.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/7. D.04.04.02.SST - Podbudowa z kruszywa stabilizowanego mechanicznie.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/8. D.08.01.01.SST-Oporniki betonowe.doc
- STWiOR Specyfikacje techniczne/9. D.08.04.01.SST - Wjazdy i wyjazdy z bram.doc
- Inny Specyfikacje techniczne/0. SZCZEGÓŁÓWE SPECYFIKACJE.doc
- Inny Przekroje/1. pn Biała 3.pdf
- Inny Przekroje/2. pn Brzozowa 1.pdf
- Inny Przekroje/2. pn Brzozowa 2.pdf
- Inny Przekroje/2. pn Brzozowa 3.pdf
- Inny Przekroje/4. pn Leśna.pdf
- Inny Przekroje/7. pn Niecała 1.pdf
- Inny Przekroje/7. pn Niecała 2.pdf
- Inny Przekroje/8. pn Wyszyńskiego 1.pdf
- Inny Przekroje/8. pn Wyszyńskiego 2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP