WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-05

MODERNIZACJA CZĘŚCI DACHU W BUDYNKU PRZY UL. CHABROWEJ 4 W MOŚCISKACH (2)

Gmina Izabelin

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354397
Zamawiający
Gmina Izabelin
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-05
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ ZP_1726 SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny ZP_1726 Załączniki 1-8.zip
  • Przedmiar 5_przedmiar/Przedmiar robót/Chabrowa 4_PRD.pdf
  • Projekt 2_archbud/pdf/CHABROWA_MOŚCISKA-1511-PB-K-CH4-K01.pdf
  • Projekt 2_archbud/pdf/I_CHABROWA 4_ARCHBUD.pdf
  • Projekt 3_techniczny/pdf/CHABROWA_MOŚCISKA-1511-PT-K-CH4-K01.pdf
  • Projekt 3_techniczny/pdf/CHABROWA_MOŚCISKA-1511-PT-K-CH4-K02.pdf
  • Projekt 3_techniczny/pdf/CHABROWA_MOŚCISKA-1511-PT-K-CH4-K03.pdf
  • Projekt 3_techniczny/pdf/CHABROWA_MOŚCISKA-1511-PT-K-CH4-K04.pdf
  • Projekt 3_techniczny/pdf/III_CHABROWA 4_TECHNICZNY.pdf
  • Projekt OPZ_dach_Chabrowa_4.pdf
  • STWiOR 4_STWIORB/STWiORB Chabrowa 4.pdf
  • Wzór umowy ZP_1726 Zał 7 - Wzór umowy.pdf
  • Formularz ZP_1726 Zał 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Inny 2_archbud/pdf/II_CHABROWA 4_ZAŁĄCZNIKI.pdf
  • Inny 5_przedmiar/Przedmiar robót/Chabrowa 4_PRD.ATH
  • Inny ZP_1726 Zał 2 - Oświadczenie.docx
  • Inny ZP_1726 Zał 3 - Wzór zobowiązania.docx
  • Inny ZP_1726 Zał 4 - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
  • Inny ZP_1726 Zał 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny ZP_1726 Zał 6 - Wykaz osób.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Izabelin