Postępowanie zakończone 2026-09-02
Modernizacja hali sportowej przy ul. Szanajcy 17/19
DZIELNICOWY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396365
- Zamawiający
- DZIELNICOWY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY
- Główny kod CPV
- 45400000-1 — Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/PR_SzanajcyHala2.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/PR_SzanajcyHala2_Pietro.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Projekt wykonawczy.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna/STWiORB_SzanajcyHala1.pdf
- SWZ SWZ DOSiR.DUZ.26.5.2026.DM.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 do swz Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 3 Formularz oferty.docx
- Formularz Załącznik nr 3 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/A01.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/A02.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/A03.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/A04.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/A05.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/A06.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/A07.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/E01.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/E02.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/E03.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/E04.pdf
- Inny Załącznik nr 10 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 4a Oświadczenie dotyczące przeslane wykluczenia - podmio udostpniający.docx
- Inny Załącznik nr 4 Oświadczenie dotyczące przeslane wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 5 a Oświadczenie dotyczące spelniania warunkow udziału w postępowaniu - podmiot udostępniający zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 5 Oświadczenie dotyczące spelniania warunkow udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 6 oświadczenie wykonawcow wspolnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 oświadczenie - grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 8 Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 9 Klauzula informacyjna RODO.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 40 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP