Postępowanie zakończone 2026-08-19
Modernizacja i remont stropu, poszycia dachu wraz z instalacją OZE w użytkowanych budynkach Ministerstwa Energii w Katowicach
Ministerstwo Energii
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376198
- Zamawiający
- Ministerstwo Energii
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Katowice, pow. Katowice, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/28-2025-26PR_dach Powst. 28_opcja (2).pdf
- Przedmiar Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/Katowice ME LPS i ogrzewanie dachu 28 PR_opcja (1).pdf
- Przedmiar Dok proj - zamowienie opcjonalne/OZE/Katowice ME OZE Budynek A 28 PR_opcja (1).pdf
- Przedmiar Dok proj - zamowienie podstawowe/DACH/30-2025-26PR_ Powst. 30 dach (1).pdf
- Przedmiar Dok proj - zamowienie podstawowe/DACH/Katowice ME LPS i ogrzewanie dachu 30 PR (2).pdf
- Przedmiar Dok proj - zamowienie podstawowe/OZE/Katowice ME OZE Budynek główny 30 PR (2).pdf
- Przedmiar Dok proj - zamowienie podstawowe/Strop/26-2025-26 strop Powst. 30 PR (1).pdf
- Projekt Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/PTPW_ME_dach_Powstańców 28_opis.pdf
- Projekt Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/PTPW_ME_dach_Powstańców 28_rysunki.pdf
- Projekt Dok proj - zamowienie opcjonalne/OZE/PT OZE 28 opis techniczny.docx
- Projekt Dok proj - zamowienie podstawowe/DACH/PTPW_ME_dach_Powstańców 30_opis.pdf
- Projekt Dok proj - zamowienie podstawowe/DACH/PTPW_ME_dach_Powstańców 30_rysunki.pdf
- Projekt Dok proj - zamowienie podstawowe/OZE/PT OZE Powstańców 30.pdf
- Projekt Dok proj - zamowienie podstawowe/Strop/Projekt (PT_PW)_modernizacja Stropu_Powst.30_ME.pdf
- Projekt Dok proj - zamowienie podstawowe/Strop/PT_PW_Ministerstwo Energii_schemat oświetenia.pdf
- STWiOR Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/Katowice ME LPS i ogrzewanie dachu 28 STWIOR.pdf
- STWiOR Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/STWIORB - dach 28.pdf
- STWiOR Dok proj - zamowienie opcjonalne/OZE/Katowice ME OZE Budynek A 28 STWIOR.pdf
- STWiOR Dok proj - zamowienie podstawowe/DACH/Katowice ME LPS i ogrzewanie dachu 30 STWIOR.pdf
- STWiOR Dok proj - zamowienie podstawowe/DACH/STWIORB - dach 30.pdf
- STWiOR Dok proj - zamowienie podstawowe/OZE/Katowice ME OZE Budynek główny 30 STWIOR.pdf
- STWiOR Dok proj - zamowienie podstawowe/Strop/STWIORB strop.PDF
- SWZ SWZ RB BDG-WZP.260.18.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/PT T1 obliczenie parametrów linii LPS 28.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie opcjonalne/DACH/ZL dach Powst. 28.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie opcjonalne/OZE/PT T2 obliczenia skuteczności swz_28.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie podstawowe/DACH/ZL dach Powst30.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie podstawowe/OZE/PT T1 obliczenie parametrów linii LPS 30.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie podstawowe/OZE/PT T1 obliczenie parametrów linii OZE 30.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie podstawowe/OZE/PT T2 obliczenia skuteczności swz_30 (2).pdf
- Inny Dok proj - zamowienie podstawowe/OZE/PT T2 obliczenia skuteczności swz_30.pdf
- Inny Dok proj - zamowienie podstawowe/Strop/PR_prace towarzyszące Strop (3).pdf
- Inny SWZ RB BDG-WZP.260.18.2026 załączniki edytowalne.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP