Postępowanie zakończone 2026-07-13
,,Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 21’’
GMINA - MIASTO PŁOCK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307800
- Zamawiający
- GMINA - MIASTO PŁOCK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PRZEDMIAR.pdf
- Projekt OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - plac zabaw SP 21.odt
- Projekt PZT_OPIS.pdf
- STWiOR STWIOR.pdf
- SWZ Dział I SWZ.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BIOZ.pdf
- Inny OPIS_PGZ.pdf
- Inny PGZ_1.pdf
- Inny PGZ_2.pdf
- Inny Projektowane postanowienia umowy.doc
- Inny PW.zip
- Inny PZT_1.pdf
- Inny WKŚ-II.7012.79.2026.MG.PDF
- Inny WSU-V.670.76.2026.AMi.pdf
- Inny zalączniki do umowy.zip
- Inny Załącznik nr 10 do Umowy - Istotne postanowienia gwarancji należytego wykonania(1).docx
- Inny Załącznik nr 11 do Umowy - Oświadczenie-deklaracja.docx
- Inny Załacznik nr 1a - tablica_utrudnienia.pdf
- Inny Załącznik nr 1 - Wniosek o zatwierdzenie materiałów.doc
- Inny Załącznik nr 2 do Umowy - EBI(2).odt
- Inny Załącznik nr 3 do Umowy - Oświadczenie Podwykonawcy(2).docx
- Inny Załącznik nr 4 do Umowy - Oświadczenie dalszego podwykonawcy(1).docx
- Inny Załącznik nr 5 do Umowy - Oświadczenie o podwykonawcach(2).docx
- Inny Załącznik nr 6 do Umowy - Oświadczenie o dalszych podwykonawcach-2.doc
- Inny Załącznik nr 7 do Umowy - Oświadczenie o umowach podwykonawczych(1).odt
- Inny Załącznik nr 8 do Umowy - Wytyczne do dokumentacji powykonawczej(1).odt
- Inny Załącznik nr 9 - Gwrancja jakości.odt
- Projekt PW_1.pdf
- Projekt PW_2.pdf
- Projekt PW_3.pdf
- Projekt PW_4.pdf
- Projekt PW_5.pdf
- Projekt PW_OPIS.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA - MIASTO PŁOCK
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Stary Rynek – nowa odsłona – etap I”.
- Modernizacja placu zabaw w Szkole Podstawowej Nr 23 w Płocku
- Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka: Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku, Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku,
- Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu obiektów małej architektury, altany, altany śmietnikowej na terenie Szkoły Podstawowej Nr 11 przy ul. Kochanowskiego 11 w Płocku.
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej i teletechnicznej nad robotami budowlanymi