Postępowanie zakończone 2026-08-07
Modernizacja układu komunikacji drogowej i pieszej wraz z parkingami na osiedlu Miodowa Jar
GMINA - MIASTO PŁOCK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358051
- Zamawiający
- GMINA - MIASTO PŁOCK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Płock, pow. Płock, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 11.Przedmiar robót - drogowy.pdf
- Przedmiar 16.Przedmiar robót - sanitarny.pdf
- Przedmiar 20.Przedmiar robót - branża elektryczna.pdf
- Projekt 12.Projekt techniczny - sanitarny.pdf
- Projekt 13.Projekt wykonawczy - sanitarny.pdf
- Projekt 17.Projekt techniczny + STWiOR - branża elektryczna.pdf
- Projekt 18.Projekt wykonawczy - branża elektryczna.pdf
- Projekt 1.Projekt budowlany.pdf
- Projekt 2025.07.16_ZUD PZT 1.1.pdf
- Projekt 2025.07.16_ZUD PZT 1.2.pdf
- Projekt 2025.07.16_ZUD PZT 1.3.pdf
- Projekt 3.Inwentaryzacja zieleni.pdf
- Projekt 4.Operat wodnoprawny.pdf
- Projekt 6.Projekt techniczny-drogowy.pdf
- Projekt 7.Projekt wykonawczy-drogowy.pdf
- Projekt 8.Stała organizacja ruchu.pdf
- STWiOR 14.STWiOR - sanitarna.pdf
- STWiOR 9. STWiOR - drogowa.pdf
- SWZ Dział I SWZ.odt
- Wzór umowy Dział III Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 1a do Umowy - tablica_utrudnienia.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 0.Decyzja ZRID.pdf
- Inny 2023.07.26_warunki WSK.pdf
- Inny 2023.08.08_Warunki MZD Oświetlenie.PDF
- Inny 2023.08.09_warunki wodociągi.pdf
- Inny 2023.08.23_warunki Energa oświetlenie.pdf
- Inny 2023.09.07_warunki Nieruchomości.pdf
- Inny 2023.10.16_Warunki WSK uzupełnienie.pdf
- Inny 2024.01.27_sprawdzenie studni pomiędzy Z. Nałkowskiej 26 a ul. Miodową.pdf
- Inny 2024.10.04_służebność.pdf
- Inny 2024.11.20_Aktualizacja warunków MZD oświetlenie.pdf
- Inny 2025.01.17_Opinia ZRID Prezydenta.pdf
- Inny 2025.01.22_Opinia Zarząd Województwa.pdf
- Inny 2025.02.05_Opinia ZRID.pdf
- Inny 2025.02.26_Warunki wodociagi.pdf
- Inny 2025.02.27_Opinia estetyzacja.pdf
- Inny 2025.03.04_Uzgodnienie konstrukcji.pdf
- Inny 2025.06.12_Uzgodnienie geometri.pdf
- Inny 2025.07.16_ZUD protokół.pdf
- Inny 2025.07.22_Warunki techncizne wodociągi nowe.pdf
- Inny 2025.07.31_Uwagi WKŚ.pdf
- Inny 2025.10.09_Opinia COR przyłącze Policja.pdf
- Inny 2025.10.22_przedłużenie Energa oświetlenie.pdf
- Inny 2025.10.22_Uzgodnienie Energa oświetlenie.pdf
- Inny 2025.10.22_Uzgodnienie MZD oświetlenie.pdf
- Inny 2026.01.26_Wody Polskie postanowienie.pdf
- Inny 2026.02.16_Opinia SOR.pdf
- Inny 2026.02.18_Wszczęcie ZRID.pdf
- Inny 2026.02.26_Uchwała Brzeźncia 2.pdf
- Inny 2026.02.26_Uchwała Brzeźnica.PDF
- Inny 2026.03.09_Opinia Policja.pdf
- Inny 2026.03.11_Zgłoszenie RDOŚ.pdf
- Inny 2026.03.24_Zatwierdzenie SOR.pdf
- Inny 2026.03.26_Wody Polskie wszczęcie postępowania.pdf
- Inny 2026.04.08_Pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny 2026.04.09_Uzgodnienie Wodociągi.pdf
- Inny 2026.04.23_Zaświadczenie ostateczność pozwolenia.pdf
- Inny 2026.05.06_Zawiadomienie.pdf
- Inny 2.Dokumentacja geotechniczna.pdf
- Inny 5.Szkic tyczenia.pdf
- Inny Dział II Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do Umowy - Oświadczenie o umowach podwykonawczych.odt
- Inny Załącznik nr 11 do Umowy - Wytyczne do dokumentacji powykonawczej.odt
- Inny Załącznik nr 12 do Umowy - Gwrancja jakości (umowa na roboty) 20.03.2026 (akc. MG 23.03.2026).odt
- Inny Załącznik nr 13 do Umowy - Istotne postanowienia gwarancji należytego wykonania.docx
- Inny Załącznik nr 14 do Umowy - Oświadczenie-deklaracja.docx
- Inny Załącznik nr 15 do Umowy - Waloryzacja przykład.pdf
- Inny Załącznik nr 1a do Umowy - Tablice informacyjne (opis).docx
- Inny Załącznik nr 1 do Umowy - Wniosek o zatwierdzenie materiałów.doc
- Inny Załącznik nr 2 do Umowy - EBI.odt
- Inny Załącznik nr 3 do Umowy - Oświadczenie Podwykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 4 do Umowy - Oświadczenie dalszego podwykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 5 do Umowy - Oświadczenie o podwykonawcach.docx
- Inny Załącznik nr 6 do Umowy - Oświadczenie o dalszych podwykonawcach.doc
- Inny Załącznik nr 7 do Umowy - Oświadczenie.docx
- Inny Załącznik nr 8 do Umowy - Oświadczenie dalszy Podwykonawca.docx
- Inny Załącznik nr 9 do Umowy - Oświadczenie wykonawcy i podwykonawcy.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA - MIASTO PŁOCK
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Stary Rynek – nowa odsłona – etap I”.
- Modernizacja placu zabaw w Szkole Podstawowej Nr 23 w Płocku
- Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka: Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku, Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku,
- Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu obiektów małej architektury, altany, altany śmietnikowej na terenie Szkoły Podstawowej Nr 11 przy ul. Kochanowskiego 11 w Płocku.
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej i teletechnicznej nad robotami budowlanymi