Postępowanie zakończone 2026-08-04
Opracowanie audytu energetycznego dla budynku przy ul. A. Malczewskiego 52 oraz wykonanie inwentaryzacji budowlanej w zakresie niezbędnym do sporządzenia audytu energetycznego.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360960
- Zamawiający
- Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Założenia A. Malczewskiego 52 audyt+inwentaryzacja korekta 15-05-2026.pdf
- SWZ SWZ - TZ.PNK.260.28.2026.pdf
- Wzór umowy Postanowienia umowy - TZ.PNK.260.28.2026.pdf
- Formularz Formularz oferty - TZ.PNK.260.28.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 2026.BZP 00360960.01.pdf
- Inny Załączniki do materiałów przetargowych - TZ.PNK.260.5.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
- Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego (pustostanu) nr 8 w budynku przy ul. Śniardwy 8 w Warszawie w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
- Wymiana instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym przy ul. Padewskiej 24 w Warszawie.
- Remont muru oporowego i zjazdu do garażu z odwodnieniem przy ul. J. Gagarina 32A dz. ew. 31 z obr. 1-03-01 w Warszawie
- Wykonanie usług w zakresie kontroli rocznej - głównej urządzeń zabawowych, urządzeń sportowych oraz elementów małej architektury znajdujących się na placach zabaw (...)
- Remont budynku “Domek Mauretański” ul. Puławska 55 w Warszawie.