Postępowanie zakończone 2026-08-19
Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370885
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Lelice, pow. sierpecki, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- 24 miesiące od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 151 26.docx
- SWZ SWZ 151 26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w BZP.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa.7z
- Przedmiar Dokumentacja przetargowa/kosztorys.xls
- Projekt Dokumentacja przetargowa/Standardy ochrony roślinności_654116.pdf
- Projekt Dokumentacja przetargowa/zał. nr 1 do ST Badania podłoża.docx
- Wzór umowy Dokumentacja przetargowa/10.07.26-560- specyfikacja techniczna.doc
- Inny Dokumentacja przetargowa/zał. nr 1 do ST Badania podłoża.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa/zał. nr 2 do ST formularze do swz.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 801 od km 65+596,70 do km 66+414,50 w zakresie budowy chodnika strona prawa i lewa w m. Podłęż, gm. Maciejowice, pow. garwoliński, woj. mazowieckie–postęp.nr 136/26