Postępowanie zakończone 2026-08-06
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę Oddziału Kardiologicznego w ramach projektu pn. „(...) – etap I dokumentacja.”- powtórka postępowania MSS-DN-ZPP-26-20/26.
MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364317
- Zamawiający
- MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ostrołęka
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 29-26-sig.pdf
- Wzór umowy 7. Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt Umowy - 29-26.doc.pdf
- Formularz 3. Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy 29-26.doc
- Ogłoszenie BZP - Ogłoszenie o zamówieniu 29-26 opubl..pdf
- Instrukcja 20230911_Instrukcja dla wykonawcy - nowa wersja systemu.pdf
- Inny 10. Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia -29-26.doc
- Inny 11. Załącznik nr 11 do SWZ - Wykaz usług 29-26.doc
- Inny 12. Załącznik nr 12 do SWZ - Oświadczenie o odbyciu wizji lokalnej 29-26.doc
- Inny 1. Załącznik nr 1 Formularz asortymentowo-cenowy 29-26.doc
- Inny 2. Załacznik nr 2 do SWZ i Umowy - Wytyczne dla projektanta - 29-26.doc
- Inny 4. Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia 29-26.docx
- Inny 5. Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu 29-26.doc
- Inny 6. Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób 29-26.doc
- Inny 8. Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej 29-26.doc
- Inny 9. Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji 29-26.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę Oddziału Kardiologicznego w ramach projektu pn. „Przebudowa Oddziału Kardiologicznego (...)- powtórka postępowania MSS-DN-ZPP-26-29/26.
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę Oddziału Kardiologicznego w ramach projektu pn. „Przebudowa Oddziału Kardiologicznego w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym (...)
- Roboty budowlano-montażowe w celu przebudowy i wyposażenia pomieszczeń Poradni Onkologicznej w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach realizacji zadania pn.: „Przebudowa i(..)-powtórka 15/26