Postępowanie zakończone 2026-08-14
Opracowanie wielobranżowej kompleksowej dok. projektowo – kosztorysowej w zakresie budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podz., miejscami post. w Radomiu przy ul. Olsztyńskiej
RADOMSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "ADMINISTRATOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00355256
- Zamawiający
- RADOMSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "ADMINISTRATOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy załącznik nr 11 – wzór umowy.pdf
- Formularz załącznik nr 2 - wzór Formularza Oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załącznik nr 10 – wzór pełnomocnictwa.doc
- Inny załącznik nr 12 - umowa przetwarzania danych.pdf
- Inny załącznik nr 13 - Opinia Geotechniczna.7z
- Inny załącznik nr 13 - Opinia Geotechniczna.zip
- Inny załącznik nr 14 - Materiały wyjściowe do projektowania.7z
- Inny załącznik nr 14 - Materiały wyjściowe do projektowania.zip
- Inny załącznik nr 1 - wytyczne do projektowania.pdf
- Inny załącznik nr 3A – wzór oświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegającego się.doc
- Inny załącznik nr 3 – wzór oświadczenia wykonawcy.doc
- Inny załącznik nr 4 – wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny załącznik nr 5 – wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby Wykonawcy.doc
- Inny załącznik nr 6 – wzór informacji o grupie kapitałowej.doc
- Inny załącznik nr 7 – wzór wykazu usług.doc
- Inny załącznik nr 8 – wzór wykazu osób.doc
- Inny załącznik nr 9 – wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Projekt Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_opinia.doc
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_mapa_zał.pdf
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_parametry_zał.pdf
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_profile_zał.pdf
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_przekroje_zał.3.pdf
- Projekt Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_opinia.doc
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_mapa_zał.pdf
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_parametry_zał.pdf
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_profile_zał.pdf
- Inny Opinia Geotechniczna/Olsztyńska_przekroje_zał.3.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_01.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_02.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_03.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_04.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_05.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_RZUT GARAŻU .pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_01.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_02.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_03.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_04.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_5.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_RZUT GARAŻU .pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/PZT.pdf
- Inny Decyzja o Warunka Zabudowy .pdf
- Inny mapa zasadnicza/Gd.III.6642.1.1818.2026.dxf
- Inny mapa zasadnicza/Gd.III.6642.1.1818.2026.dxf.xades
- Inny mapa zasadnicza/Klauzula informacyjna 2026.pdf
- Inny mapa zasadnicza/licencja_interesantGd.III.6642.1.1818.2026.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wypis i wyrys działka 116 Olsztyńska.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wypis i wyrys działka 122 Olsztyńska.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wypis Olsztyńska 6 działek.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wyrys Olsztyńska 6 działek.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/SM Nasz Dom - zgoda na włączenie do sieci.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/zapewnienie dostaw PGE.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/zapewnienie dostaw Radpec.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/zapewnienie dostaw Wodociągi.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_01.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_02.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_03.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_04.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_R_05.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B1_RZUT GARAŻU .pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_01.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_02.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_03.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_04.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_R_5.pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/B2_RZUT GARAŻU .pdf
- Projekt Załącznik graficzny do wniosku o WZ/PZT.pdf
- Inny Decyzja o Warunka Zabudowy .pdf
- Inny mapa zasadnicza/Gd.III.6642.1.1818.2026.dxf
- Inny mapa zasadnicza/Gd.III.6642.1.1818.2026.dxf.xades
- Inny mapa zasadnicza/Klauzula informacyjna 2026.pdf
- Inny mapa zasadnicza/licencja_interesantGd.III.6642.1.1818.2026.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wypis i wyrys działka 116 Olsztyńska.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wypis i wyrys działka 122 Olsztyńska.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wypis Olsztyńska 6 działek.pdf
- Inny Wypisy i wyrysy/wyrys Olsztyńska 6 działek.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/SM Nasz Dom - zgoda na włączenie do sieci.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/zapewnienie dostaw PGE.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/zapewnienie dostaw Radpec.pdf
- Inny Zapewnienia dostaw mediów/zapewnienie dostaw Wodociągi.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP