WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-18

Przebudowa ciągu nadskarpowego i zagospodarowanie działek przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Płocku

GMINA - MIASTO PŁOCK

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372179
Zamawiający
GMINA - MIASTO PŁOCK
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Płock, pow. Płock, woj. mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
80 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar PRD_KD_Kazimierza Wielkiego_aktualizacja_KD.pdf
  • Przedmiar PRD_KS_Kazimierza Wielkiego_aktualizacja_KS.pdf
  • Przedmiar PRD_W_Kazimierza Wielkiego_aktualizacja_W.pdf
  • Przedmiar Przedmiar_robót_PŁOCK_B. ELEKTRYCZNA.pdf
  • Projekt 14. Decyzja konserwatorska nr BKZ.4120.9.7.2025.JG.(5) z dn. 17.04.2025r.pdf
  • Projekt 15.1. Załącznik do protkołu z narady koordynacyjnej nr WGD-I-ZK.6630.20.2025.EP z dn. 14.02.2025.pdf
  • Projekt 16. Decyzja lokalizacji celu publicznego nr 15PG2025 z dn. 20 marca 2025 r..pdf
  • Projekt 5. Decyzja zezwalająca na lokalizację urządzenia obcego w pasie drogowum.pdf
  • Projekt decyzja_259-2025_WSU-III.6740.222.2025.MJ_ePUAP.pdf
  • Projekt OSTWiOR_WYMAGANIA OGOLNE.pdf
  • Projekt OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA.pdf
  • Projekt PAB_2025.12.18-sig js_podpis AD.pdf
  • Projekt PCK_10_SPICHLERZ_ROBOTY REMONTOWE.WIDOKI ŚCIAN_jk1-Model.pdf
  • Projekt PCK_11-ZABEZPIECZENIE RYNNY EROZYJNEJ.pdf
  • Projekt PCK_12-ZABEZPIECZENIE ZBOCZA SKARPY.pdf
  • Projekt PCK3_PW_INW_OPIS.pdf
  • Projekt PCK3_PW_POZ_OPIS.pdf
  • Projekt Płock_Ekspertyza.pdf
  • Projekt PŁOCK_opis techniczy_rew_2025_0226.pdf
  • Projekt PŁOCK PZT BUD_PRD v3_B. BUDOWLANA.pdf
  • Projekt PZT_2025.12.18-sig new (1)_RG_PI(Autenti_Classic_2025-12-16_09-28-14)mkrr.pdf
  • Projekt SSTWiOR_TOM III PALE, ŚCIANA OPOROWA, PŁYTA ŻELBETOWA.pdf
  • Projekt SSTWiOR_TOM IV BRANŻA SANITARNA.pdf
  • Projekt SSTWiOR_TOM V BRANŻA ELEKTRYCZNA.pdf
  • Projekt TOM I PZT.7z
  • STWiOR SSTWiOR_TOM Ia ROZBIÓRKI, ROBOTY ZIEMNE, PODŁOŻA I PODKŁADY, KONSTRUKCJE ŻELBETOWE, PREFABRYKATY.pdf
  • STWiOR SSTWiOR_TOM Ib BRANŻA EL MAŁEJ ARCH.pdf
  • STWiOR SSTWiOR_TOM II BRANŻA ZIELEŃ.pdf
  • SWZ Dział I SWZ.odt
  • Wzór umowy Dział III Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10. Decyzja zatwierdzająca podział nieruchomości działki nr 4706 na dz. nr 4707 i 4708.pdf
  • Inny 11. Decyzja zatwierdzająca podział nieruchomości działki nr 4731 na dz. nr 4733 i 4734.pdf
  • Inny 12. Decyzja zatwierdzjąca dokumentację geologiczno-inżynierską.pdf
  • Inny 13. Uzgodnie projektu budowlanego z Geologiem Miejskim nr WKŚ-I.644.10.2025.SM z dn. 13.03.2025r.pdf
  • Inny 15. Protokół z narady koordynacyjnej nr WGD-I-ZK.6630.20.2025.EP z dn. 14.02.2025.pdf
  • Inny 17. Uzgodnienie Miejski Zarząd Dróg w Płocku nr MZD-DI.4202.3.20232025.CP z dn. 11.04.2025 r..pdf
  • Inny 18. Decyzja zezwlajaące na wycinkę drzew nr 138_2024 z dn. 8.08.2024 r..pdf
  • Inny 19. Decyzja zezwlajaące na wycinkę drzew nr 202_2024 z dn. 18.11.2024 r..pdf
  • Inny 1. Dokumentacja badań podłoża gruntowego przez GEOTECHNICA.pdf
  • Inny 2026_02_04_pismo.pdf
  • Inny 20. Opinia Wydziału Strategii, Architektury i Urbanistyki znak WSU-V.670.30.2025.AMi z dn. 11.03.2025 r..pdf
  • Inny 21. Uzgodnienie projektu kanalizacji deszczowej Wodociągi płockie z dn. 15.04.2025 r.pdf
  • Inny 22. Uzgodnienie projektu zieleni znak WKŚ-II.7012.31.1.MG z dn. 20.03.2025 r..pdf
  • Inny 23. Opinia Wydziału Kształtowania Środowiska - Referat Ochrony Przyrody z dn. 14.08.2024 r..pdf
  • Inny 24. Opinia Wydziału Kształtowania Srodowiska ws. inwentaryzacji oraz projektu ochrony zieleni z dn. 14.04.2025 r..pdf
  • Inny 25. Zgoda właściciela obiektu na rozbiórkę z dn. 09.06.2025 r..pdf
  • Inny 26. Zgoda właściciela obiektu na rozbiórkę dla działki 472_2 z dn. 09.06.2025 r..pdf
  • Inny 27. Zgoda muzeum na rozbiórkę dla działki 473_4 z dn. 5.06.2025 r..pdf
  • Inny 28. Zgoda właściciela obiektu na rozbiórkę dla działki 470_7 z dn. 09.06.2025 r..pdf
  • Inny 29. Zgoda na rozbiórkę dla działki 473_4 z dn. 09.06.2025 r..pdf
  • Inny 2. Dokumentacja geologiczno-inżynierska cała.pdf
  • Inny 30. Zgoda miasta na budowę i rozbiórkę.pdf
  • Inny 31. Zgoda MZD na rozbiórkę z dn. 12.06.2025 r..pdf
  • Inny 32. Zgoda Wodociągów Płockich na rozbiórkę z dn. 12.06.2025 r..pdf
  • Inny 33.Zmiana decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego nr 53.PG.2025.pdf
  • Inny 34. Zmiana decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego nr 54.PG.2025.pdf
  • Inny 3. Decyzja lokalizacji celu publicznego nr 29-PG-2018 z 06.04.2018.pdf
  • Inny 4. Decyzja lokalizacji celu publicznego nr 101-PG-2018 z 07.12.2018_ostateczna.pdf
  • Inny 6. Warunki przyłączenia nr P-24-056436 z dnia 02.09.2024_ciąg nadskarpowy.pdf
  • Inny 7. Warunki techniczne przyłączenia do sieci wodociągowej.pdf
  • Inny 8. Warunki techniczne na odprowadzenie wód opadowych.pdf
  • Inny 9. Opinia sanitarna.pdf
  • Inny Dział II Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny PCK_01_Pale_PT_zagosp_terenu_REWIZJA_LISTOPAD 2024-PCK3_do konstruktora.pdf
  • Inny PCK_02_Pale_PT_.pdf
  • Inny PCK_03_NCŻ_.ŻELBETOWA PŁYTA WSPATRA NA PALACH.RYSUNEK POZYCYJNYNY-Model.pdf
  • Inny PCK_04_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE DOLNE-Model.pdf
  • Inny PCK_05_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE DOLNE-Model.pdf
  • Inny PCK_06_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE GÓRNE-Model.pdf
  • Inny PCK_07_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE GÓRNE-Model.pdf
  • Inny PCK_08_SPICHLERZ_MUR OPOROWY Z ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH.RYSUNEK POZYCYJNY-Model.pdf
  • Inny PCK_09_SPICHLERZ_ROBOTY REMONTOWE.RYSNEK POZYCYJNY-Model.pdf
  • Inny PCK3_PW_INW_01.pdf
  • Inny PCK3_PW_POZ_01.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA.7z
  • Inny TOM II ZIELEŃ.7z
  • Inny TOM IV DROGI.7z
  • Inny TOM VII DOKUMENTACJA STAŁEJ ORGAN. RUCHU.7z
  • Inny TOM VI INSTALACJE ELEKTRYCZNE.7z
  • Inny TOM V INSTALACJE SANITARNE.7z
  • Inny Załącznik nr 10.odt
  • Inny Załącznik nr 11.odt
  • Inny Załącznik nr 12.docx
  • Inny Załącznik nr 13.odt
  • Inny Załącznik nr 14.odt
  • Inny Załącznik nr 15.odt
  • Inny Załącznik nr 16.ods
  • Inny Załącznik nr 1a_tablica.odt
  • Inny Załącznik nr 1a - tablica_utrudnienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do OPZ_mapa ciąg nadskarpowy (1).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do OPZ_mapa ciąg nadskarpowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 do OPZ_TES.odt
  • Inny Załącznik nr 2 do Umowy - EBI.odt
  • Inny Załącznik nr 3_Oświadczenie Podwykonawcy.docx
  • Inny Załącznik nr 4.odt
  • Inny Załącznik nr 5.odt
  • Inny Załącznik nr 6.odt
  • Inny Załącznik nr 7 do Umowy - Oświadczenie.odt
  • Inny Załącznik nr 8.odt
  • Inny Załącznik nr 9.odt
  • Inny ZL_2_2025.12.12.pdf
  • Projekt TOM I PZT/1_OPIS PW PZT.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_01-BARIERKI I OGRODZENIA - PRZEKRÓJ_RZUT_DETALE.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_03-KRATA PO DRZEWO PROJEKTOWANE.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_04-PRZEKRÓJ PRZEZ GÓRKĘ NA PLACU ZABAW.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_05-TRÓJKĄTNE ZADASZENIE.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_06-PODPORY POD PNĄCZA.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_07-POKRYWA STUDNI KANALIZACYJNEJ DO ZABRUKU.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_09-TABLICA EKSPOZYCYJNA_ TABLICA INFORMACYJNA.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_01-PODEST DREWNIANY 01- RZUT FUNDAMENTÓW.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_02-PODEST DREWNIANY 01- RZUT KONSTRUKCJI.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_03-PODEST DREWNIANY 01- RZUT DESKOWANIA.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_04-PODEST DREWNIANY 01- PRZEKROJE.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_05-PODEST DREWNIANY 02- RZUT FUNDAMENTÓW.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_06-PODEST DREWNIANY 02- RZUT KONSTRUKCJI.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_07-PODEST DREWNIANY 02- RZUT DESKOWANIA.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_08-PODEST DREWNIANY 02- RZUT.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_09-PODEST DREWNIANY 02- PRZEKROJE.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_101 ZBR SCH PL ZABAW.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_102 ZBR SCH C NADSK.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_103 ZBR F1 STOPA PODEST.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_104 ZBR F2 STOPA PODEST.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_105 ZBR ŁAWY ALTANA.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_10-SCHODY CIĄG NADSKARPOWY_ SCHODY PLAC ZABAW- RZUTY_ PRZEKROJE.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_K_11-SCHODY W RUINACH SPICHLERZA.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_NAW_02-NAWIERZCHNIE SZCZEGÓŁY 01_02_03_04.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_NAW_03_DETALE NAWIERZCHNI.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_NAW_04-OPASKA I DRENAŻ PRZY ELEWACJI MUZEUM.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_PZT_01-ZAKRES ROZBIÓREK.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_PZT_02-PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_PZT_03-RZUT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_PZT_04-MURY SPICHLERZA - RZUT.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_PZT_05-MURY SPICHLERZA - WIDOKI_ PRZEKRÓJ.pdf
  • Projekt TOM I PZT/PCK3_PW_PZT_06-ETAPOWANIE INWESTYCJI.pdf
  • Inny TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_02-OGRODZENIE PLACU ZABAW.pdf
  • Inny TOM I PZT/PCK3_PW_DFA_08-WIATA.pdf
  • Inny TOM I PZT/PCK3_PW_NAW_01-PROJEKTOWANY UKŁAD NAWIERZCHNI.pdf
  • Projekt TOM II ZIELEŃ/PCK3_PW_AK_06.pdf
  • Projekt TOM II ZIELEŃ/PCK3_PW_ZIELEŃ_OPIS.pdf
  • Inny TOM II ZIELEŃ/2026_02_04_pismo.pdf
  • Inny TOM II ZIELEŃ/PCK3_PW_AK_01.pdf
  • Inny TOM II ZIELEŃ/PCK3_PW_AK_02.pdf
  • Inny TOM II ZIELEŃ/PCK3_PW_AK_03.pdf
  • Inny TOM II ZIELEŃ/PCK3_PW_AK_04.pdf
  • Inny TOM II ZIELEŃ/PCK3_PW_AK_05.pdf
  • Projekt TOM III KONSTRUKCJA/OŚWIADCZENIE PROJEKTANTA.pdf
  • Projekt TOM III KONSTRUKCJA/PCK_10_SPICHLERZ_ROBOTY REMONTOWE.WIDOKI ŚCIAN_jk1_PW-Model.pdf
  • Projekt TOM III KONSTRUKCJA/PCK_11-ZABEZPIECZENIE RYNNY EROZYJNEJ.pdf
  • Projekt TOM III KONSTRUKCJA/PCK_12-ZABEZPIECZENIE ZBOCZA SKARPY.pdf
  • Projekt TOM III KONSTRUKCJA/Płock_Ekspertyza.pdf
  • Projekt TOM III KONSTRUKCJA/PŁOCK_PW_opis techniczy_rew_2025_0226.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/izba Dziedzic.png
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/izba Kosztorz J.png
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_01_Pale_PT_zagosp_terenu_REWIZJA_LISTOPAD 2024_PW.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_02_Pale_PT_rew_1_122024_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_03_NCŻ_.ŻELBETOWA PŁYTA WSPATRA NA PALACH.RYSUNEK POZYCYJNYNY_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_04_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE DOLNE_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_05_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE DOLNE_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_06_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE GÓRNE_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_07_NCŻ_ŻELBETOWA PŁYTA_Pł.01, Pł.02_Pł.03 WSPATRA NA PALACH.ZBROJENIE GÓRNE_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_08_SPICHLERZ_MUR OPOROWY Z ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH.RYSUNEK POZYCYJNY_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/PCK_09_SPICHLERZ_ROBOTY REMONTOWE.RYSNEK POZYCYJNY_PW-Model.pdf
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/Thumbs.db
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/uprawnienia Dziedzic.png
  • Inny TOM III KONSTRUKCJA/Uprawnienia Kostorz J.png
  • Projekt TOM IV DROGI/Drogi_PW.pdf
  • Projekt TOM V INSTALACJE SANITARNE/PW_IS_kan.deszczowa_V.C..pdf
  • Projekt TOM V INSTALACJE SANITARNE/PW_IS_kan.sanitarna_V.B..pdf
  • Projekt TOM V INSTALACJE SANITARNE/PW_IS_woda_V.A..pdf
  • Projekt TOM VI INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PCK3_PW_EL_20250814_RG_PI.pdf
  • Projekt TOM VII DOKUMENTACJA STAŁEJ ORGAN. RUCHU/_SOR_K.Wielkiego_REW_01_zatwierdzony.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 80 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA - MIASTO PŁOCK