Postępowanie zakończone 2026-07-16
Przebudowa dróg gminnych w m. Mała Wieś
GMINA MAŁA WIEŚ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305250
- Zamawiający
- GMINA MAŁA WIEŚ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - SG.271.11.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 11 - Wzór umowy - SG.271.11.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 - Formularz oferty - SG.271.11.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 08ded1bd-2597-a9a1-4b6e-b70001242115.pdf
- Inny SWZ - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz osób - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 11 - Wzór umowy - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 1 - OPZ.7z
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie Wykonawcy wspólnie - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawcy podmiot - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiot - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie Wykonawcy wspólnie - SG.271.3.2026.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Oświadczenie Wykonawcy grupa kapitałowa - SG.271.11.2026.doc
- Inny Załącznik nr 9 - Wykaz wykonanych robót - SG.271.11.2026.doc
- Przedmiar Załącznik nr 1 - OPZ/Załącznik nr 1 - Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 - OPZ/Załącznik nr 1 - Projekt budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 - OPZ/Załącznik nr 1 - SOR.pdf
- Inny Załącznik nr 1 - OPZ/Załącznik nr 1 - Przekroje.pdf
- Inny Załącznik nr 1 - OPZ/Załącznik nr 1 - PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 1 - OPZ/Załącznik nr 1 - SOR - PZT.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MAŁA WIEŚ
- Rozbudowa obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej w Małej Wsi - budowa toru kolarskiego typu PUMPTRACK – postępowanie powtórzone
- Rozbudowa obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej w Małej Wsi - budowa toru kolarskiego typu PUMPTRACK
- Przebudowa części socjalno-bytowej budynku OSP Brody Duże
- Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Podgórzu
- Wykonanie instalacji grzewczej w budynku remizy OSP Podgórze