Postępowanie zakończone 2026-08-17
Przebudowa dróg na terenie gminy Zakroczym
Gmina Zakroczym
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373275
- Zamawiający
- Gmina Zakroczym
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zakroczym, pow. nowodworski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 11 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RIN.23.2026 SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 23.pdf
- Inny Zał. 1-8 do SWZ RIN.23 cz. 1 i 2.zip
- Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/PR_DG_-Przebudowa-DG-240614W240615W-Czarna-stabilizacja.pdf
- Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/PR_Przebudowa_DG_wewn_Janowo-dz.-141.pdf
- Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/PR_Przebudowa_DG_wewn_Wojszczyce-dz.-61.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/Projekt Techniczny/OT_PRZEBUDOWA_DG_240614W_240615W_CZARNA.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/Projekt Techniczny/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/Projekt Techniczny/RYS.2.1_RUDWT_A1.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/Projekt Techniczny/RYS.2.2_RUDWT_A2.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/SOR/IR_OT_SOR_PRZEBUDOWA_DG-240614W_240614W_CZARNA.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/SOR/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/Projekt Techniczny/OT_PRZEBUDOWA_DG_WEWN_JANOWO_DZ.141.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/Projekt Techniczny/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/Projekt Techniczny/RYS.2.0_RUDWT.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/SOR/IR_OT_SOR_PRZEBUDOWA_DG_JANOWO_DZ.141.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/SOR/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/Projekt Techniczny/OT_PRZEBUDOWA_DW_WOJSZCZYCE-DZ.61.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/Projekt Techniczny/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/Projekt Techniczny/RYS.2.0_RUDWT.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/SOR/IR_OT_SOR_PRZEBUDOWA_DG-WOJSZCZYCE-DZ.61.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/SOR/RYS.1.0_PLI.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/STWiORB CZARNA.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/STWiORB Janowo 141.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/STWiORB WOJSZCZYCE.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 1 do SWZ - Projektowane post. umowy RIN.23 cz.1.pdf
- Formularz Zał. nr 3 do SWZ - Formularz oferty RIN.23 cz. 1.docx
- Formularz Zał. nr 3 do SWZ - Formularz oferty RIN.23 cz. 2.docx
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Projektowane post. umowy RIN.23 cz.2.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/SOR/RYS.2.1_PSOZN_A1.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 1 Czarna/SOR/RYS.2.2_PSOZN_A2.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 1 Janowo/SOR/RYS.2.0_PSOZN.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja RIN.23 cz. 1 i 2/cz. 2 odc. 2 Wojszczyce/SOR/RYS.2.0_PSOZN.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - Ośw. art. 125 RIN.23.docx
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Ośw. wspólnych RIN.23.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Zobow. podm. trzeciego RIN.23.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Ośw. grupa kap. RIN.23.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wykaz robót bud. RIN.23 cz. 1.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wykaz robót bud. RIN.23 cz. 2.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 11 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP