Postępowanie zakończone 2026-07-08
Przebudowa drogi gminnej nr 510027W - ulicy Celnej w Ostrołęce
Miasto Ostrołęka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299733
- Zamawiający
- Miasto Ostrołęka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 5. Przedmiary.zip
- STWiOR 4. STWiORB.zip
- SWZ 2. SWZ.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna.zip
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia.zip
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża drogowa/PT-Opis techniczny - Celna.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża drogowa/PT-Strona tytułowa_Celna.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża elektryczna/Projekt techniczny.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża elektryczna/Rysunek nr 1_1.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża elektryczna/Rysunek nr 1_2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża elektryczna/Rysunek nr 2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża elektryczna/Rysunek nr 3.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża elektryczna/Rysunek nr 4.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/Opis.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r1,1.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r1,2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r2,1.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r2,2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r2,3.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r2,4.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r3.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r4.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r5.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r6.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Deszczówka/r7.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/Opis.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r1,1.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r1,2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r2,1.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r2,2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r2,3.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r2,4.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r2,5.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r3.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r4.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r5.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Kanalizacja/r6.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/Opis.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r1,1.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r1,2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r2,1.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r2,2.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r2,3.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r2,4.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r2,5.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r3.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r4.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r5.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r6.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r7.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r8.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Branża sanitarna/Sieć wodociągowa/r9.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/PAB-Opis techniczny -Celna.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/psor_Celna_UM Oka_opis.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/psor_Celna_UM Oka_spis zawartości.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/PZT-Opis techniczny - Celna.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Telekomunikacja/PT_KT_ul. Celna__Ostrołęka.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja techniczna/Telekomunikacja/PT_OPL_ul. Celna__Ostrołęka.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Branża drogowa/01_Lokalizacja zadania_PT_Celna_UM Oka.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Branża drogowa/02.1_PT_PZT_Celna_UM Oka_297x1280.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Branża drogowa/02.2_PT_PZT_Celna_UM Oka_297x690.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Branża drogowa/03_PT_profil podłużny_Celna_297x1370.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Branża drogowa/04_PT_przekroj konstrukcyjny_Celna 297x690.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Branża elektryczna/Zestawienie nr 9.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/01_PSOR_Lokalizacja zadania_Celna_UM Oka.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/01_PZT_Lokalizacja zadania_Celna_A4.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/02.1_PSOR_rozmieszczenie znaków_Celna_UM Oka___ Celna 2.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/02.1_PZT_PZT_Celna297x1280.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/02.2_PSOR_rozmieszczenie znaków_Celna_UM Oka___ Celna 2.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/02.2_PZT_PZT_Celna_297x690.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/03_PAB_profil podłużny_Celna_297x1370.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/04_PAB_przekroj konstrukcyjny_Celna 297x690.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/PAB-Strona tytułowa_Celna.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/psor_Celna_UM Oka_strona tytułowa.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/PZT, PAB, PSOR/PZT-Strona tytułowa_Celna.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/Decyzja na likwidację siedlisk Celna.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/Decyzja na wycinkę 1 Celna.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/Decyzja na wycinkę 2.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/PWN-Opis techniczny - Celna.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/PWN rys1_Lokalizacja zadania_Celna Arkusz1.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/PWN - rys2 - Celna 297x1190.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/PWN - rys2 - Celna.pdf
- Inny 3. Dokumentacja techniczna/Zieleń i nasadzenia/PWN_Strona tytułowa_Celna.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/drogowa/STWiORB_Celna_UM Oka_strona tytułowa.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/drogowa/STWiORB_Celna_UM Ostrołęka.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/elektryczna/Specyfikacja techniczna.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/sanitarna/Deszczowa.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/sanitarna/Sanitarna.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/sanitarna/STWIOR wodociąg ostateczny.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/SSTWiORB D-M 00.00.00-2 - ogólna.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/Telekomunikacja/STWiORB__Celna__branża__TT.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/drogowa/Przedmiar Celna 0+038,10-0+080,70.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/drogowa/Przedmiar Celna 0+080,70-0+614,03.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/elektryka/PR Celna demontaże.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/elektryka/PR Celna odcinek II.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/elektryka/PR Celna odcinek I.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/sanitarna/CELNA 2 PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/sanitarna/CELNA PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/telekomunikacja/Przedmiar Ostroleka--Celna - etap II.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/telekomunikacja/Przedmiar Ostroleka--Celna - etap I.pdf
- Przedmiar 5. Przedmiary/zieleń/Przedmiar Nasadzenia- 8szt.pdf
- Projekt 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie teletechnika 2508260035_PB_Celna_Ostroleka+WT.pdf
- Projekt 6. Decyzje i uzgodnienia/WT Orange 2507230114 przełożenie Ostrołęka ul. Celna.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Decyzja wod-kan.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Opinia geotechniczna Celna (1).pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Opinia geotechniczna Celna.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Opinia geotechniczna Celna rozmieszczenie otworów.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Opinia sanitarna.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/ppoż celna ostrołęka2.1.jpg
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/ppoż celna ostrołęka 2.2.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie geometrii i konstrukcji pismo.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie geometrii i konstrukcji rysunki.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/uzgodnienie OPWiK.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie oświetlenia UM Oka.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie sanepid 2.1.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie sanepid 2.2.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie teletechnika 2508260035_Telnet_ul. Celna Ostrołęka_uzg. trasowe.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie UM wod-kan2.1.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie UM wod-kan2.2.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Uzgodnienie UM wod-kan.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Warunki OPWiK Celna.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/warunki oświetlenie ul. Celna.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Załączniki-Spis treści_Celna.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Załącznik -Strona tytułowa_Celna.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Zudp_WGK66301_70_2025_Zal_01_celna pzt 1.pdf
- Inny 6. Decyzje i uzgodnienia/Zudp_WGK66301_70_2025_Zal_02_celna pzt 2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Ostrołęka
- Budowa oświetlenia ulic: Sportowej, Sygietyńskiego, Papierniczej i Celulozowej w Ostrołęce
- Modernizacja nawierzchni chodnika w ciągu ulicy Inwalidów Wojennych w Ostrołęce
- Nowe życie parku – nowy park kieszonkowy ze strefą zabaw dla dzieci na osiedlu Centrum (budżet obywatelski)
- Tematyczny plac zabaw w parku przy Multicentrum (budżet obywatelski)
- Inteligentna, fotowoltaiczna tężnia solankowa wraz z kompleksem wypoczynkowym (budżet obywatelski)