WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-26

Przebudowa drogi gminnej ul. Gdańskiej w Zakroczymiu

Gmina Zakroczym

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00286629
Zamawiający
Gmina Zakroczym
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-26
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ RIN.16.2026 SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 16.pdf
  • Inny Zał. 1-8 do SWZ RIN.16.zip
  • Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/PR_UL.-GDAŃSKA_ZAKROCZYM.pdf
  • Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/OT_PRZEBUDOWA_UL.-GDAŃSKA_ZAKROCZYM (1).pdf
  • STWiOR Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/STWiORB-Gdańska Zakroczym.pdf
  • Formularz Zał. nr 3 do SWZ - Formularz oferty RIN.16.docx
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Projektowane post. umowy RIN.16.pdf
  • Inny Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/RYS.1.0_PLI.pdf
  • Inny Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/RYS.2.0_RUDWT.pdf
  • Inny Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/RYS.3.0_PCH+SK.pdf
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125 RIN.16.docx
  • Inny Zał. nr 5 do SWZ - Ośw. wspólnych RIN.16.docx
  • Inny Zał. nr 6 do SWZ - Zobow. podm. trzeciego RIN.16.docx
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ - Ośw. grupa kap. RIN.16.docx
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wykaz robót bud. RIN.16.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Zakroczym