Postępowanie zakończone 2026-08-12
Przebudowa drogi gminnej ul. Gdańskiej w Zakroczymiu
Gmina Zakroczym
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364914
- Zamawiający
- Gmina Zakroczym
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zakroczym, pow. nowodworski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RIN.22.2026 SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 22.pdf
- Inny Zał. nr 1-8 do SWZ RIN.22.zip
- Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/v3.PR_UL. GDAŃSKA_ZAKROCZYM.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/RYS.3.0_PCH+SK.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/v2.OT_PRZEBUDOWA_UL. GDAŃSKA_ZAKROCZYM.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/v2.RYS.2.0_RUDWT.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ - Dokumentacja - przebudowa drogi ul. Gdańska/STWiORB-Gdańska Zakroczym.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 1 do SWZ - Projektowane post. umowy RIN.22.pdf
- Formularz Zał. nr 3 do SWZ - Formularz oferty RIN.22.docx
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - Ośw. art. 125 RIN.22.docx
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Ośw. wspólnych RIN.22.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Zobow. podm. trzeciego RIN.22.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Ośw. grupa kap. RIN.22.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wykaz robót bud. RIN.22.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP