Postępowanie zakończone 2026-06-11
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Rozlazłów dz. nr 58/4, 58/5, 58/10, 58/14, 58/19, 58/22, 58/23”
GMINA SOCHACZEW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264411
- Zamawiający
- GMINA SOCHACZEW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar DOKUMENTACJA TECHNICZNA/_PDF_Projekt_Rozklazłów/PRZEDMIARY/przedmiar_Rozlazłów_kwalifik..pdf
- Przedmiar DOKUMENTACJA TECHNICZNA/_PDF_Projekt_Rozklazłów/PRZEDMIARY/przedmiar_Rozlazłów_niekwalifikowane.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA TECHNICZNA/_PDF_Projekt_Rozklazłów/1_PZT/projekt zag. terenu_Rozlazłów.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA TECHNICZNA/_PDF_Projekt_Rozklazłów/2_PAB/PROJ ARCH- BUD_ROZLAZŁÓW.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA TECHNICZNA/_PDF_Projekt_Rozklazłów/3_PT/Projekt techniczny_Rozlazłów.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA TECHNICZNA/_PDF_Projekt_Rozklazłów/4_ZAŁĄCZNIKI/ZAŁĄCZNIKI.pdf
- STWiOR DOKUMENTACJA TECHNICZNA/_PDF_Projekt_Rozklazłów/SST/SST_Przebudowa dróg gminnych w m. Rozlazłów.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - projekt umowy .pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załacznik nr 3 - wzór oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 4 - wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 5 - wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 6 - wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załacznik nr 7 - wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP