Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
„PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCI STARY PUZNÓW GM. GARWOLIN”
GMINA GARWOLIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413841
- Zamawiający
- GMINA GARWOLIN
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Stary Puznów, pow. garwoliński, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 Przedmiar robót.pdf
- SWZ SWZ TIP.271.54.2026 DROGA STARY PUZNÓW.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 - projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_08df073b-9886-0e22-68d1-7000014f2012.pdf
- Inny Załacznik nr 10 Lokalizacja inwestycji.PDF
- Inny Załącznik nr 11 Projekt stałej organizacji ruchu.PDF
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów Wykonawcy..doc
- Inny Załącznik nr 5 Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust.1..doc
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 7 - Wykaz osób.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP