Postępowanie zakończone 2026-08-27
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wolkowe
Gmina Myszyniec
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389390
- Zamawiający
- Gmina Myszyniec
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wolkowe, pow. ostrołęcki, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 10B - Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 10A - Projekt techniczny.zip
- SWZ SWZ wraz z załącznikami (1).pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załącznik nr 10C - Szczegółowe specyfikacje techniczne.zip
- Projekt Załącznik nr 10A - Projekt techniczny/opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 10A - Projekt techniczny/rys. nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 10A - Projekt techniczny/rys. nr 2.pdf
- Inny Załącznik nr 10A - Projekt techniczny/rys. nr 3.pdf
- Inny Załącznik nr 10A - Projekt techniczny/strona PT.pdf
- Projekt Załącznik nr 10C - Szczegółowe specyfikacje techniczne/Wymagania Ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10C - Szczegółowe specyfikacje techniczne/Odtworzenie trasy w terenie.pdf
- Inny Załącznik nr 10C - Szczegółowe specyfikacje techniczne/Podbudowa z kruszywa łamanego.pdf
- Inny Załącznik nr 10C - Szczegółowe specyfikacje techniczne/Profilowanie z zagęszczeniem podłoża.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Myszyniec
- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pełty
- Wykonanie robót budowlanych dotyczących budynku świetlicy wiejskiej w Białusnym Lasku
- „Dostawa mieszanki kruszywa naturalnego frakcji 0/31,5 do bieżącego utrzymania dróg i placów, stanowiących własność Gminy Myszyniec wraz z wbudowaniem i wyprofilowaniem”