Postępowanie zakończone 2026-06-26
Przebudowa drogi powiatowej nr 2112W Zamość – Rawy – Sypniewo na odcinku o długości 2,005 km
Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285891
- Zamawiający
- Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt Materiały do zgłoszenia robót budowlanych/BIOZ.pdf
- STWiOR SST/010101a_Odtworzenie trasy i punktów wys.pdf
- STWiOR SST/010202_zdjęcie warstwy humusu.pdf
- STWiOR SST/010204_Rozbiórki.pdf
- STWiOR SST/020101_Wykopy.pdf
- STWiOR SST/040101_korytowanie.pdf
- STWiOR SST/040201_warstwa odcinajaca.pdf
- STWiOR SST/040301_oczyszenie i skropienie.pdf
- STWiOR SST/040402_podbudowa z kruszywa łamanego.pdf
- STWiOR SST/050305a_Warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR SST/050305b_Warstwa wiążąca.pdf
- STWiOR SST/050311_frezowanie na zimno.pdf
- STWiOR SST/050323a_Nawierzchnia z .kostki bet.pdf
- STWiOR SST/080101_Krawężniki betonowe.pdf
- SWZ SWZ_droga_Zamość_Rawy_Sypniewo.pdf
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowne.pdf
- Formularz formularz_ofertowy_dr_Zamość_Rawy_Sypniewo.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Materiały do zgłoszenia robót budowlanych/1a_Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Materiały do zgłoszenia robót budowlanych/1b_Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Materiały do zgłoszenia robót budowlanych/2_Przekroje normalne.pdf
- Inny Materiały do zgłoszenia robót budowlanych/desktop.ini
- Inny Materiały do zgłoszenia robót budowlanych/opis do projektu zagospodarowanai terenu.pdf
- Inny Materiały do zgłoszenia robót budowlanych/strona tyt BALTIC.pdf
- Inny osw._brak_podstaw_do_wykluczenia.docx
- Inny osw._warunki_udzialu_w_postepowaniu.docx
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/2a - Plan sytuacyjny oznakowania.pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/2b - Plan sytuacyjny oznakowania.pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/desktop.ini
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/opis stała org ruchu.pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/orientacja.pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/strona tyt BALTIC.pdf
- Inny Projekt techniczny_wykonawczy/1a_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Projekt techniczny_wykonawczy/1b_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Projekt techniczny_wykonawczy/2_Przekroje normalne.pdf
- Inny Projekt techniczny_wykonawczy/desktop.ini
- Inny Projekt techniczny_wykonawczy/opis techniczny_PW drogowa.pdf
- Inny Projekt techniczny_wykonawczy/strona tyt BALTIC.pdf
- Inny SST/060301a_Utwardzenie poboczy kruszywem.pdf
- Inny SST/060401_Wyprofilowanie skarp nasypów i rowów.pdf
- Inny SST/090101_Cięcia pielegnacyjne drzew.pdf
- Inny SST/desktop.ini
- Inny wykaz_osob.docx
- Inny wykaz_robot_budowlanych.docx
- Inny zobowiazanie_do_udostepnienia_zasobow_przez_podmiot_trzeci (2).docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP