Postępowanie zakończone 2026-06-29
PRZEBUDOWA DROGI TRANSPORTU ROLNEGO RELACJI WINDYKI – WIECZFNIA-KOLONIA – ETAP II
Gmina Wieczfnia Kościelna
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288022
- Zamawiający
- Gmina Wieczfnia Kościelna
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Druki w formie edytowalnej.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny PRZETARG WIECZFNIA KOLONIA.zip
- Przedmiar KO I PR/Kosztorys ofertowy droga Windyki - Wieczfnia KOlonia 2 odcinek 0 000-0 289.doc
- Przedmiar KO I PR/PRZEDMiar robót droga Windyki - Wieczfnia Kolonia 2 2026 odcinek1 0 000-0 289.doc
- STWiOR SST Wieczfnia Kolonia etap II.pdf
- Inny PZT - CAŁOŚĆ.pdf
- Inny WIECZFNIA KOLONIA - ZAKRES 2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP