Postępowanie zakończone 2026-06-16
Przebudowa drogi wewnętrznej między budynkami K i H wraz z infrastrukturą techniczną i przygotowaniem terenu pod realizację inwestycji na terenie budynków PZOZ Sp. z o.o. w Płocku.
PŁOCKI ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271027
- Zamawiający
- PŁOCKI ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Projekt Projekt zagospodarowania terenu_etap droga między budynkami H i K.pdf
- STWiOR _STWIOR.pdf
- SWZ 15TP26- SWZ.pdf
- Formularz Formularz ofertowy z załącznikami.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 15TP26.pdf
- Inny D01_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny D02_Przekroje normalne.pdf
- Inny D03_Szczegoly konstrukcyjne.pdf
- Inny Dostęp NPS_etap drogi między budynkami H i K.pdf
- Inny OPIS do projektu małej architektury_poprawiony.pdf
- Inny Tekst_OG_DBPG_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_1_Mapa_lokalizacyjna_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_2_Mapa_dokumentacyjna_robocza_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_3_1_Objaśnienia_symboli_znaków_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_3_2_Objaśnienia_do_przekrojów_geotechnicznych_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_4_Zestawienie_parametrów_geotechnicznych_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_5_Przekroje_geotechniczne_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_6_Karty_otworów_geotechnicznych_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_7_Zestawienie_wyników_sondowań_statycznych_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
- Inny zał_8_Zestawienie_wyników_badań_laboratoryjnych_Kościuszki_Płock_SKALA.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP