WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-12

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 696 na odcinku od km 22+042,00 do km 22+462,50 wraz z budową odwodnienia w miejscowości Kisielany-Kuce, gmina Mokobody, pow. siedlecki, woj. maz. – nr postęp. 094/26

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00258331
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-12
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 094 26.docx
  • Formularz edytowalny formularz ofertowy wraz z załącznikami 094 26.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane 094 26.pdf
  • Inny dokumentacja przetargowa.7z
  • Inny SWZ 094 26.pdf
  • Inny _corrupt_154853.bin

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE