Postępowanie zakończone 2026-08-10
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361482
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Maliszów, pow. radomski, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- 3 miesiące od daty podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 143 26.docx
- SWZ SWZ 143 26.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny DW 744 Maliszów 7+850 8+200.7z
- Inny OWU_.pdf
- Przedmiar DW 744 Maliszów 7+850 8+200/Dokumentacja/1. Przedmiar - DW 744 - Chodnik odc. 1 - msc. Maliszów.pdf
- Projekt DW 744 Maliszów 7+850 8+200/Dokumentacja/2. Projekt techniczny - DW 744 - Chodnik odc. nr 1 - Malisżów.pdf
- Projekt DW 744 Maliszów 7+850 8+200/Dokumentacja/3. Stała org. ruchu - DFW 744 - Chodnik - Maliszów.pdf
- Projekt DW 744 Maliszów 7+850 8+200/Standardy ochrony roślinności/standardy ochrony roślinności_654116.pdf
- STWiOR DW 744 Maliszów 7+850 8+200/Dokumentacja/4. STWiORB - cz. drogowa - DW nr 744 - Chodnik odc. 1 Maliszów.pdf
- Inny DW 744 Maliszów 7+850 8+200/Standardy ochrony roślinności/uchwała zarządu dotycząca sor_654117.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
- Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 801 od km 65+596,70 do km 66+414,50 w zakresie budowy chodnika strona prawa i lewa w m. Podłęż, gm. Maciejowice, pow. garwoliński, woj. mazowieckie–postęp.nr 136/26