Postępowanie zakończone 2026-06-24
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 801 polegająca na rozbiórce istniejącego wiaduktu w km 54+379 w miejscowości Wilga i budowie nowego obiektu inżynierskiego – nr postępowania 115/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00280152
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-24
- Termin realizacji
- 10 miesięcy od daty podpisania umowy (w tym 8 miesięcy na wykonanie robót, do 10 miesięcy na realizację całego przedmiotu umowy)
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 115 26.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 115 26.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu.7z
- Inny SWZ 115 26.pdf
- Przedmiar dokumentacja do przetargu/6_DW801_PRZEDMIAR/2025_10_DW801_PRZED_v1.pdf
- Przedmiar dokumentacja do przetargu/6_DW801_PRZEDMIAR/DW801_PRZED_TYT.pdf
- Przedmiar dokumentacja do przetargu/kosztorys OFERTOWY utylizacja destruktu_DW 801.xlsx
- Projekt dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/DW801_SPIS_ZAŁ_ORYG.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/3_DW801_PB_BIOZ/2025_08_PB_DW801.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.01.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.02.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.03.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.04.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.D1.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.D2.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.D3.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.D4.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.D5.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M10.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M11.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M12.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M13.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M14.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M15.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M16.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M17.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M18.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M19.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M1.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M20.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M21.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M22.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M23.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M24.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M25.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M26.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M27.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M28.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M29.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M2.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M30.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M3.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M4.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M5.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M6.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M7.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M8.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT.M9.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_1_ZIELEN/2025_10_DW801_PT_opis_Z1_tyt.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_1_ZIELEN/DW801_GZ_2024-11-04 opis techniczny z wykazem PODPISANY.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_1_ZIELEN/DW801_GZ_2024-11-04-rys.01_A3_PODPISANY.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_1_ZIELEN/DW801_GZ_2024-11-04-rys.02_297x500mm_PODPISANY.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/2025_10_DW801_PT_opis_Z2_5_tyt.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/8_DW801_PROJEKT SOR/2024_12_DW801_SOR.pdf
- Projekt dokumentacja do przetargu/ogólne warunki umowy DW 801 wiadukt Wilga.docx
- Projekt dokumentacja do przetargu/zał. nr 7 Standardy ochrony roślinności - DW 801 wiadukt Wilga.pdf
- STWiOR dokumentacja do przetargu/5_DW801_SST/_SST_DW801.pdf
- Wzór umowy dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/2025_10_DW801_PT_opis.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.1_DW801_DOSU.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.1_DW801_zasw_DOSU.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.2_DW801_decyzja_ULICP_prawo.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.2_DW801_decyzja_ULICP_prawo_RYS.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.3_DW801_opinia_K_pismo.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.3_DW801_opinia_K_rysunek.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.4_DW801_uzg_KON_naw_PISMO.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.4_DW801_uzg_KON_naw_RYS.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.5_DW801_Decyzja zat DGI.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.5_DW801_DGI_prawo.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.6_DW801_decyzja_PnB_okładka.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.6_DW801_decyzja_PnB_ostateczna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.6_DW801_decyzja_PnB.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.7_DW801_decyzja_na_wycinke_drzew.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/ZAŁ.7_DW801_zalacznikd_do_decyzji_na_wycinke_drzew.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/11_DW801_DECYZJE_UZGOD/_ZAŁ_NR_A -C w folderze nr 1-2.txt
- Inny dokumentacja do przetargu/1_DW801_MDCP/EWMAPA - Wilga Wydruk powykonawczy(P).pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/1_DW801_MDCP/G.6640.1.4105.2023.dxf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/_strona tytułowa - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 1.1 Mapa lokalizacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 1.2 Mapa lokalizacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 2 Mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 3 Tabela parametrów geotechnicznych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 4 Objaśnienia do przekrojów geotechnicznych i kart otworów.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 5.1 Przekrój geotechniczny I.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 5.2 Przekrój geotechniczny II.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 6 Karty otworów geotechnicznych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 7 Karty sondowań sondą dynamiczną DPSH.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 8.1 Badania laboratoryjne - analiza granulometryczna gruntów niespoistych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 8.2 Badania laboratoryjne - analiza wody gruntowej.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja badań podłoża gruntowego - Wilga/Zał. 8 Wyniki badań laboratoryjnych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/__Decyzja zatwierdzająca DGI.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/__Decyzja zatwierdzająca PRG.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/KARTA INFORMACYJNA - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/_strona tytułowa - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 10 Mapa miąższości gruntów antropogenicznych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 1.1 Mapa lokalizacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 11 Mapa warunków budowlanych z naniesioną nośnością gruntów i głębokością występowania poziomu zwierciadła wód.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 1.2 Mapa lokalizacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 12 Mapa poziomów wodonośnych z naniesioną głębokością ich występowania oraz ich miąższością.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 13 Mapa przepuszczalności gruntów na głębokości 1,0 m.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 14 Mapa przepuszczalności gruntów na głębokości 3,0 m.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 15 Mapa z naniesionymi osadami występującymi na głębokości 1 metra od powierzchni terenu.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 16 Mapa z naniesioną głębokością podłoża nośnego.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 17 Mapa obszarów zagrożonych podtopieniami.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 2 Mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 3 Tabela parametrów geologiczno-inżynierskich.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 4 Objaśnienia do przekrojów geologiczno-inżynierskich i kart otworów.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 5.1 Przekrój geologiczno-inżynierski I.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 5.2 Przekrój geologiczno-inżynierski II.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 6 Karty otworów geologiczno-inżynierskich.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 7 Karty sondowań sondą dynamiczną DPSH.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 8.1 Badania laboratoryjne - analiza granulometryczna gruntów niespoistych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 8.2 Badania laboratoryjne - analiza wody gruntowej.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 8 Wyniki badań laboratoryjnych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Dokumentacja geologiczno-inżynierska - Wilga/Zał. 9 Mapa głębokości występowania gruntów słabonośnych z naniesioną ich miąższością.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Opinia geotechniczna - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/_strona tytułowa - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 1.1 Mapa lokalizacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 1.2 Mapa lokalizacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 2 Mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 3 Tabela parametrów geotechnicznych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 4 Objaśnienia do przekrojów geotechnicznych i kart otworów.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 5.1 Przekrój geotechniczny I.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 5.2 Przekrój geotechniczny II.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 6 Karty otworów geotechnicznych.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Opinia geotechniczna - Wilga/Zał. 7 Karty sondowań sondą dynamiczną DPSH.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/4_DW801_PT/ZAŁ_2_3_4_5_DW801_DOK GEOTECH/Projekt geotechniczny - Wilga.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/9_DW801_PROJEKT COR/DW801_COR_Opis.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/9_DW801_PROJEKT COR/DW801_COR_rys.1_V1.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/9_DW801_PROJEKT COR/DW801_COR_rys.2_V2.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/9_DW801_PROJEKT COR/DW801_COR_rys.3_V1.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/9_DW801_PROJEKT COR/DW801_COR_rys.4_V1.pdf
- Inny dokumentacja do przetargu/zał. nr 6 zmiany do umowy - DW 801 wiadukt Wilga.doc
- Inny dokumentacja do przetargu/zał. nr 8 waloryzacja - DW 801 wiadukt Wilga.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
- Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26