Postępowanie zakończone 2026-07-10
Przebudowa i modernizacja dróg na terenie gminy Zakroczym
Gmina Zakroczym
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309348
- Zamawiający
- Gmina Zakroczym
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RIN.19.2026 SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 19.pdf
- Inny Zał. nr 1 i 7-11 do SWZ RIN.19.zip
- Inny Zał. nr 2-6 do SWZ - dokumentacja.zip
- Wzór umowy Zał. nr 1 do SWZ - Proj. post. umowy RIN.19.pdf
- Formularz Zał. nr 7 do SWZ - Formularz oferty RIN.19.docx
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Zobow. podm. trzeciego RIN.19.docx
- Inny Zał. nr 11 do SWZ - Ośw. grupa kap. RIN.19.docx
- Inny Zał. nr 12 do SWZ - Wykaz robót bud. RIN.19.docx
- Inny Zał. nr 13 do SWZ - Wykaz osób RIN.19.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Ośw. art. 125 RIN.19.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Ośw. wspólnych RIN.19.docx
- Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/PR_REMONT_DG_WEWN_ul.-Utrata-Zakroczym.pdf
- Przedmiar Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/PR_DG-Wólka-Smoszewska.pdf
- Przedmiar Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/PR_DG_ul.-Uroczysko-Zakroczym.pdf
- Przedmiar Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/PR_DG_Przebudowa-DG-Trębki-Nowe-dz.-ew.-95.pdf
- Przedmiar Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/PR_DG_-Przebudowa-DG-Trębki-Nowe-dz.-172.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/OT_REMONT_DG_WEWN_UL.-UTRATA-ZAKROCZYM.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/RYS.2.0_RUDWT.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/SOR/IR_OT_SOR-DW_UL.-UTRATA_ZAKROCZYM.pdf
- Projekt Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/OT_PRZEBUDOWA_DROGI-ZAKROCZYM_WÓLKA_SMOSZEWSKA.pdf
- Projekt Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/RYS.1.0_PLI_WÓLKA SMOSZ..pdf
- Projekt Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/RYS.2.0_SZUDWT_WÓLKA SMOSZ_V2.pdf
- Projekt Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/SOR/IR_OT_SOR_WÓLKA-SZMOSZEWSKA.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/OT_PRZEBUDOWA_UL.-UROCZYSKO_ZAKROCZYM.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/RYS.1.0_PLI_UROCZYSKO.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/RYS.2.0_SZUDWT_UROCZYSKO.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/SOR/IR_OT_SOR_ul.-Uroczysko-Zakroczym (1).pdf
- Projekt Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/OT_PRZEBUDOWA_DROGI-TRĘBKI-NOWE-DZ.-95.pdf
- Projekt Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/RYS.2.0_SZUDWT(MATERIAŁY PRZETARGOWE).pdf
- Projekt Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/SOR/IR_OT_SOR_TRĘBKI-NOWE-DZ.-EW.-95.pdf
- Projekt Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/OT_PRZEBUDOWA_DG_WEWN_TRĘBKI-NOWE-DZ.-172 (1).pdf
- Projekt Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/RYS.1.0_PLI.pdf
- Projekt Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/RYS.2.0_RUDWT.pdf
- Projekt Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/SOR/IR_OT_SOR_PRZEBUDOWA_DG-TREBKI-NOWE-DZ.172.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/STWiORB UTRATA.pdf
- STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/STWiORB-wólka smoszewska (zakroczym).pdf
- STWiOR Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/STWiORB-UROCZYSKO (zakroczym).pdf
- STWiOR Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/STWiORB TRĘBKI NOWE.pdf
- STWiOR Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/STWiORB TRĘBKI NOWE 172.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/SOR/RYS.1.0_PLI.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Modernizacja drogi Utrata/SOR/RYS.2.0_PSOZN.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/SOR/RYS.1.0_PLI_WÓLKA.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/SOR/RYS.2.0_PSOZN_WÓLKA.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Przebudowa Wólka Smoszewska/SOR/RYS.2.0_PSOZN_WÓLKA_V2.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/SOR/RYS.1.0_PLI_UROCZYSKO.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - Przebudowa Uroczysko/SOR/RYS.2.0_PSOZN_UROCZYSKO.pdf
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/SOR/RYS.1.0_PLI.pdf
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe/SOR/RYS.2.0_PSOZN.pdf
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/SOR/RYS.1.0_PLI.pdf
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Przebudowa Trębki Nowe 2/SOR/RYS.2.0_PSOZN.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP