Postępowanie zakończone 2026-06-09
Przebudowa i remont dróg na terenie miasta Zakroczym
Gmina Zakroczym
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257679
- Zamawiający
- Gmina Zakroczym
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RIN.11.2026 SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 11.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert RIN.11.pdf
- Inny Zał. nr 1 i 5-10 do SWZ - RIN.11.zip
- Inny Zał. nr 2-4 do SWZ Dokumentacja.zip
- Formularz Zał. nr 5 do SWZ - Formularz oferty RIN.11 cz. 1.docx
- Formularz Zał. nr 5 do SWZ - Formularz oferty RIN.11 cz. 2.docx
- Formularz Zał. nr 5 do SWZ - Formularz oferty RIN.11 cz. 3.docx
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Wykaz robót bud. RIN.11.docx
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Projektowane post. umowy RIN.11 cz. 1.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Projektowane post. umowy RIN.11 cz. 2.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Projektowane post. umowy RIN.11 cz. 3.pdf
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 125 RIN.11.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - Ośw. wspólnych RIN.11.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Zobow. podm. trzeciego RIN.11.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Ośw. grupa kap. RIN.11.docx
- Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ cz. 1. Przebudowa drogi ul. Prochownia/PR_DG_WEWN-UL.-GAŁACHY-PROCHOWNIA_ZAKROCZYM_2026.pdf
- Przedmiar Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/PR_ZJAZD-ul.-Gałachy-Prochownia-Zakroczym_2026.pdf
- Przedmiar Zał. nr 4 do SWZ cz. 3. Remont ul. Kościelna/PR_ROMONT_DG_UL.-KOŚCIELNEJ_ZAKROCZYM_2026.pdf
- Projekt Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/PT_ZJAZD/RYS.1.0_PLI.pdf
- STWiOR Zał. nr 2 do SWZ cz. 1. Przebudowa drogi ul. Prochownia/STWiORB.pdf
- STWiOR Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/STWiORB.pdf
- STWiOR Zał. nr 4 do SWZ cz. 3. Remont ul. Kościelna/STWiORB.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz. 1. Przebudowa drogi ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/PT_DROG/MAT PRZETARG_RYS NR 1.0_PLI.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz. 1. Przebudowa drogi ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/PT_DROG/MAT PRZETARG_RYS NR 2.0_SZUDWT.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz. 1. Przebudowa drogi ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/SOR_DROG/SOR_RYS NR 1.0_PLI.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ cz. 1. Przebudowa drogi ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/SOR_DROG/SOR_RYS NR 2.0_PSO.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/COR_ZJAZD/RYS.1.0_PLI_COR.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/COR_ZJAZD/RYS.2.1_PSOZN_COR_E1.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/COR_ZJAZD/RYS.2.2_PSOZN_COR_E2.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/PT_ZJAZD/OT_ZJAZD-ul.-Gałachy-Prochownia-Zakroczym.docx
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/PT_ZJAZD/RYS.2.0_RUDWT.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/PT_ZJAZD/RYS.3.0_RZ.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/PT_ZJAZD/RYS.4.0_PCH+SK.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/SOR_ZJAZD/RYS.1.0_PLI_SOR.pdf
- Inny Zał. nr 3 do SWZ cz. 2. Przebudowa zjazdu ul. Prochownia/DOK_PROJ/!0_PDF/SOR_ZJAZD/RYS.2.0_PSOZN_SOR.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ cz. 3. Remont ul. Kościelna/DOK_PROJ/0_PDF/RYS.1.0_PLI.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ cz. 3. Remont ul. Kościelna/DOK_PROJ/0_PDF/RYS.2.0_RUDWT.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ cz. 3. Remont ul. Kościelna/DOK_PROJ/0_PDF/RYS.3.0_PCH+SK.pdf
- Inny Zał. nr 4 do SWZ cz. 3. Remont ul. Kościelna/DOK_PROJ/0_PDF/RYS.4.0_PRR.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP