Postępowanie zakończone 2026-07-06
Przebudowa i rozbudowa kondygnacji podziemnej budynku Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie w celu utworzenia Miejsca Doraźnego Schronienia (MDS)
POWIAT WOŁOMIŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299750
- Zamawiający
- POWIAT WOŁOMIŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ swz.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny MDS II Postępowanie.zip
- Przedmiar MDS II Postępowanie/Przedmiary/Przedmiar Robór_Instalacje sanitarne.pdf
- Przedmiar MDS II Postępowanie/Przedmiary/Przedmiar robót_Instalacje elektryczne.pdf
- Przedmiar MDS II Postępowanie/Przedmiary/Przedmiar robót_Roboty budowlane.pdf
- Przedmiar MDS II Postępowanie/Przedmiary/Przedmiar robót_wyposażenie.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/INWENTARYZACJA/inwentaryzacja opis.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/1 PZT/367 PB tom I 2026-04-21.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/2 PAB/tom II 2026-04-21.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/367_PW_opis 2026 04 21.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/367_PTW_KON_Opis_techniczny_FIN.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_01.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_02.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_03.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_04.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_05.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_06.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_07.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_08.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_09.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_10.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_11.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_12.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_13.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_14.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_15.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_16.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_17.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/KON_18.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S_opis.pdf
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.Z1_ZM_wod-kan.docx
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.Z2_ZM_ogrzewcze.docx
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.Z3_ZM_klim-went_cz1.docx
- Projekt MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW Opis_Radzymin.pdf
- STWiOR MDS II Postępowanie/Dokumentacja/STWIOR/SST_Radzymin.pdf
- STWiOR MDS II Postępowanie/Dokumentacja/STWIOR/SST Roboty budowlane Radzymin.doc
- STWiOR MDS II Postępowanie/Dokumentacja/STWIOR/STWiOR BRANŻA INST. SANITARNEJ.doc
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/EKSPERTYZA BUDOWLANA/367_Ekspertyza_techniczna.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/INWENTARYZACJA/IN 01.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/INWENTARYZACJA/IN 02.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/OPINIA TECHNICZNA/01 SYTUACJA.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/OPINIA TECHNICZNA/02 RZUT.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/OPINIA TECHNICZNA/03 PRZEKRÓJ.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/0 OPRACOWANIA PRZEDPROJEKTOWE/OPINIA TECHNICZNA/367 Radzymin opinia techniczna.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/1 PZT/upr AMS.jpg
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/1 PZT/upr JS.jpg
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/2 PAB/367 PB 2026 04 21_01 RZUT PIWNIC.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/2 PAB/367 PB 2026 04 21_02 RZUT PARTERU.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/2 PAB/367 PB 2026 04 21_03 PRZEKR AA.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/2 PAB/367 PB 2026 04 21_04 ELEWACJA PD - WSCH.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/2 PAB/367 PB 2026 04 21_05 ELEWACJA PD - ZACH.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/3 FORMALNO-PRAWNE/367 tom III BIOZ.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/1 PROJEKT BUDOWLANY PAB PZT/3 FORMALNO-PRAWNE/Załącznik nr 4_Postanowienie MKWPSP.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/01 PZT.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/02 RZUT PIWNIC.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/03 RZUT PARTERU.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/04 RZUT 1 PIĘTRA.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/05 RZUT 2 PIĘTRA.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/06 RZUT 3 PIĘTRA.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/07 RZUT DACHU.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/08 PRZEKR AA.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/09 PRZEKRÓJ BB.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/10 PRZEKRÓJ CC.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/11 ELEWACJA PD - WSCH.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/12 ELEWACJA PD - ZACH.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/13 OZNAKOWANIE MDS.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/14 SUFIT PODWIESZANY.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/15a ZEST DRZWI ST.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/15 ZEST DRZWI ST.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/16 ZEST DRZWI DREWN.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/17 ZESTAWIENIE KRAT.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/18 ZESTAWIENIE OKIEN.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/19 WYPOSAŻ MEBL I SANIT.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/1 BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/HPSC1215.jpg
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/2 BRANŻA KONSTRUKCYJNA/Załącznik obl.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.CO-1.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.KA-1.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.KA-2.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.KA-3.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.KA-4.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.KW-1.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.KW-2.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.KW-3.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.WO-1.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.WO-2.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.Z4_ZM_klim-went_cz2.xls
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.Z5.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.Z6.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.Z7.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/3 BRANŻA SANITARNA/367_PT.S.ZWK-1.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/Obliczenia oświetlenia awaryjnego.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/Obliczenia oświetlenia podstawowego.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E01.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E02.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E03.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E04.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E05.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E06.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E07.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E08.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E09.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E10.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E11.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E12.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E13.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E14.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/PTW_Radzymin MDS-E15.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/Zał. 1 BILANS MOCY.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/Zał.2. Obwody trójfazowe.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Dokumentacja/2 PROJEKT TECHNICZNY WYKONAWCZY/4 BRANŻA ELEKTRYCZNA/Zał.3 - Obwody jednofazowe.pdf
- Inny MDS II Postępowanie/Formularz cenowy - MDS.xlsx
- Inny MDS II Postępowanie/pozwolenie na budowę.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT WOŁOMIŃSKI
- Budowa dwóch wiat rekreacyjnych o wymiarach 35 m2 każda na terenie parku w zespole pałacowo-parkowym w Chrzęsnem
- Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem ZRID w ramach zadania inwestycyjnego „Projekt budowy chodnika przy drodze powiatowej Nr 4351W w msc. Krubki-Górki, gm. Poświętne”
- Dostawa masy bitumicznej w ramach zadania: Przebudowa drogi powiatowej Nr 4320W w msc. Trojany gm. Dąbrówka
- Wykonanie robót polegających na wykonaniu frezowania istniejącej nawierzchni drogowej w msc. Trojany gm. Dąbrówka
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego „Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo - budowa przejścia i edukacja drogowa w Markach - budowa wyniesionego przejścia dla pieszych (...)