Postępowanie zakończone 2026-07-28
Przebudowa instalacji uziemiającej oraz instalacji elektrycznej gniazd wtykowych wraz z rozdzielnicami i liniami WLZ w pomieszczeniach 507, 508, 510, 511 i 512 w budynku „C” NIZP PZH –PIB (...)
NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337648
- Zamawiający
- NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.BES.pdf
- Formularz Rozdział II SWZ - Formularz ofertowy i inne formularze.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Rozdział III SWZ - OPZ.zip
- Inny Rozdział IV SWZ - PPU.pdf
- Przedmiar OPZ/Załącznik 1d - Przedmiar robót.pdf
- STWiOR OPZ/Załącznik 1e - STWIOR.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Rzuty Chocimska bud. AB-C-suterena.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Rzuty Chocimska bud. AB-C-Vp.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-02.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-03.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-04.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-05.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-06.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-07.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-08.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-09.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1a - Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-10.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Rzuty Chocimska bud. AB-C-E-0-0.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Rzuty Chocimska bud. AB-C-Vp 2025 12 09-E-01.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-02.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-03.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-04.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-05.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-06.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-07.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-08.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-09.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/PT_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-10.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1b - Projekt techniczny/Załącznik nr 1 Obliczenia techniczne.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Rzuty Chocimska bud. AB-C-suterena.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Rzuty Chocimska bud. AB-C-Vp.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-02.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-03.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-04.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-05.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-06.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-07.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-08.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-09.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/PW_Schemat Chocimska_2025 12 14-E-10.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1c - Projekt wykonawczy/Załącznik nr 1 Obliczenia techniczne.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1f - Plan BIOZ.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1g - Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny OPZ/Załącznik 1h - Decyzja konserwatorska.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP