Postępowanie zakończone 2026-07-30
Przebudowa rynku w Górze Kalwarii
GMINA GÓRA KALWARIA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336297
- Zamawiający
- GMINA GÓRA KALWARIA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ + zał. 1-8-2.doc
- Wzór umowy zał. nr 9 istotne postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. 10 Dokumentacja techniczna.7z
- Przedmiar PRZEDMIARY/Góra Kalwaria - i. elektryczne - przedmiar.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/Góra Kalwaria - i. sanitarne - przedmiar.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/PR_RYNEK GÓRA KALWARIA_FONTANNA.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/PR_RYNEK GÓRA KALWARIA.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PAB/PB-A-01.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PAB/PB-A-02.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PAB/PB-A-03.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PAB/PB-A-04.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PZT/PB-PZT-01-1.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PZT/PB-PZT-02-1.pdf
- Projekt PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PZT/PB-PZT-03.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-01.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-02.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-03A.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-03B.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-03C.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-03D.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-04.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-05.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-06.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-07.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-08.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-09A.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/PW-A-09B.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/OPIS TECHNOLOGIA FONTANNY.odt
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/PW-F-01.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/PW-F-02.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/PW-F-03.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/PW-F-04.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/PW-F-05.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/PW-F-06.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/TECHNOLOGIA FONTANNY OPIS.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/IE/EL PW - Rynek Góra Kalwaria.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/PW_PT_okładka.docx
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Oswiadczenie.docx
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Rysunek_-1.Plan.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Rysunek_-2.Profil Woda.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Rysunek_-3.Profil kan.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Rysunek_-4.Studzienki Woda.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Rysunek_-5.Studzienka S1.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Rysunek_-6.Studzienki kan.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/OPIS/okładka PW_ZIELEN.docx
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/OPIS/PW-Z-001-00-opis.docx
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/OPIS/okładka PW_Z.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/OPIS/PW-Z-001-00-opis.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/PW_Z_OPIS_CALOSC.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ZIELEŃ/WNIOSEK/GOSPO_ZIELENI_GK_Z01 (1)-Z_01_GOSPODARKA.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ZIELEŃ/WNIOSEK/ZIELEN_GK_PROJEKT_Z02-Z_02_PROJEKT ZIELENI.pdf
- STWiOR PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/STWIORB/PW-Z-001-STWIORB.docx
- STWiOR PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/STWIORB/STWIORB_ZIELEN.pdf
- STWiOR STWiOR/EL PW - Rynek Góra Kalwaria - STWiORB.pdf
- STWiOR STWiOR/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_STWIORB.doc.pdf
- STWiOR STWiOR/STWIOR_PW.pdf
- Wzór umowy PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/ELEKTRYKA/PGE_Umowa.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PAB/Opinia geotechniczna.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PAB/Opinia geo_Załączniki.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PAB/PB_PAB_OPIS.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_PZT/PB_PZT_OPIS.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/3_DECYZJA O OSTATECZNOŚCI.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/Decyzja_7.08.2023.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/OPIS_MWKZ.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/PB-01.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/PB-02.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/PB-03.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/PB-04.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/PROJEKT PB_WERSJA CYFROWA/PB_ZAŁ/PB_ZAŁ_OPIS.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/Decyzja_6.12.23.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PAB/PAB_OPIS.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PAB/PAB_RYS_1.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PAB/PAB_RYS_2.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PAB/PAB_RYS_3.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PAB/PAB_RYS_4A.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PAB/PAB_RYS_4B.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PZT/PZT_OPIS.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PZT/PZT_RYS_1A.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PZT/PZT_RYS_1B.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PZT/PZT_RYS_2.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PZT/PZT_RYS_3A.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/PZT/PZT_RYS_3B.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ_MWKZ-02.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ_MWKZ-03.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ_MWKZ-04.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ_MWZKZ-01.pdf
- Inny PROJEKT BUDOWLANY/SKAN DECYZJI I PROJEKTU Z PODPISAMI/ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ_OPIS.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/OPIS/OPIS_ARCH.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/OPIS/OPIS ARCH PW.docx
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/304_PW_GORA_PZT.dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/304_PW_GORA_ROZBIÓRKI.dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/plot.log
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/ARCH+PZT/RYSUNKI/punkty tyczenia.dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/FONTANNA/03. 2023-10-25 Góra Kalwaria - PW - Rysunek.dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/INFORMACJA BIOZ/INFORMACJA BIOZ.docx
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/INFORMACJA BIOZ/INFORMACJA BIOZ.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/INFORMACJA BIOZ/plot.log
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/IE/304_PW_GORA_PW-E-01 PZT elektryka.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/IE/304_PW_GORA_PW-E-10 schemat RR.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/IE/304_PW_GORA_PW-E-20 schemat ogólny oświetlenia.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/PW_PT_okładka.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Opis(podmiana2str).pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT TECHNICZNY/WODKAN/Projekt Rynku Przylacza Wod-Kan_Zalaczniki.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/OPIS/PW-Z-001-00_zał_1.docx
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/OPIS/PW-Z-001-00_zał_2.doc
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/304_PW_Z_01_03_04/304_PW_Z_01_03_04.dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/304_PW_Z_01_03_04/304_PW_Z_01_03_04.txt
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/304_PW_Z_01_03_04/mdcp/Mapa skan.png
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/304_PW_Z_01_03_04/mdcp/MDCP_6640.301.2023 (roboczy).dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/304_PW_Z_01_03_04/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/304_PW_Z_01_03_04/PlotCfgs/JAZ_STB.stb
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/PW_Z_02/mdcp/MDCP_6640.301.2023 (roboczy).dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/PW_Z_02/PlotCfgs/acad.ctb
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/PW_Z_02/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/PW_Z_02/PW_Z_02.dwg
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/EDIT/RYSUNKI/PW_Z_02/PW_Z_02.txt
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/OPIS/PW-Z-001-00_zał_1.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/OPIS/PW-Z-001-00_zał_2.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/RYSUNKI/PW-Z-01.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/RYSUNKI/PW-Z-02.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/RYSUNKI/PW-Z-03.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/PROJEKT ZIELENI/PDF/RYSUNKI/PW-Z-04.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/DECYZJA O LOKALIZACJI/decyzja lokalizacyjna z załącznikiem.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/INWENTARYZACJA ZIELENI/230126_inwentaryzacja_mapa_Góra_Kalwaria-Układ1.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/INWENTARYZACJA ZIELENI/230126_inwentaryzacja_opis_góra kalwaria.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/INWENTARYZACJA ZIELENI/230126_inwentaryzacja_tabela_Góra_kalwaria.xlsx
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHEOLOGIA/1.WNIOSEK/_WNIOSEK.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHEOLOGIA/1.WNIOSEK/ZAŁ.1_PROGRAM BADAŃ+oryginał.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHEOLOGIA/1.WNIOSEK/ZAŁ.5_MAPA 1500.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHEOLOGIA/1.WNIOSEK/ZAŁ.6_oryginał.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHEOLOGIA/Decyzja badania archeologiczne_pdf.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHITEKTURA/Decyzja_7.08.2023.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHITEKTURA/Góra Kalwaria, Rynek, ostateczność (1).pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHITEKTURA/ZAŁ.DO WNIOSKU_ prezentacja_compressed.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ARCHITEKTURA/Zalecenia konserwatorskie_28.03.2023.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ZIELEŃ/decyzja_drzewa_skan.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/KONSERWATOR/ZIELEŃ/WNIOSEK/3_Wniosek o usunięcie drzew i krzewów_GK.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/ELEKTRYKA/PGE_pismo przewodnie.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/ELEKTRYKA/PGE_Warunki_28.08.2023.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/WODKAN/UZGODNIENIE WARUNKÓW.pdf
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/_WARUNKI UZGODNIENIA ZGODY/WARUNKI PRZYŁĄCZENIOWE/WODKAN/WARUNKI 1_ZATWIERDZONE.pdf
- Inny STWiOR/FONTANNA - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.pdf
- Inny STWiOR/SPECYFIKACJE_mała arch i ośw.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA GÓRA KALWARIA
- Przebudowa drogi gminnej nr 280138W w Pęcławiu etap I
- Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowościach: Góra Kalwaria, Dobiesz, Solec i Obręb
- Wymiana oświetlenia ulicznego w gminie Góra Kalwaria
- Budowa drogi gminnej – ul. Wiśniowej wraz z drogą gminną KD w Łubnej
- Budowa oświetlenia ulicznego część I: Budowa oświetlenia ulicznego na ulicy Adama Mickiewicza w Tomicach część II: Rozbudowa oświetlenia ulicznego w Baniosze skrzyżowanie ul. Spokojnej i Willowej