Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Przebudowa ul. Pułaskiego w Sierpcu na odcinku od posesji nr 83 do ul. Bema – I etap
Gmina Miasto Sierpc
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393968
- Zamawiający
- Gmina Miasto Sierpc
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Sierpc, pow. sierpecki, woj. mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 00_SWZ - Przebudowa ul. Pułaskiego (1)Npodpisana-1.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załaczniki do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 1 OPZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 1 OPZ/Przedmiar Pułaskiego_od ul Bema do posesji nr 55.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 OPZ/projekt budowlany i wykonawczy_przebudowa drogi gminnej ul. Pu┼éaskiego w Sierpcu.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 OPZ/projekt techniczny i wykonawczy_przebudowa drogi gminnej ul. Pu┼éaskiego w Sierpcu.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 OPZ/SOR Osiedle Bema.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 OPZ/SST Osiedle Bema.pdf
- Inny Załącznik nr 1 OPZ/Zakres robót.docx
- Wzór umowy Załaczniki do SWZ/Załacznik nr 2 Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załaczniki do SWZ/03_Za┼éa╠Ęcznik nr 3 do SWZ-Formularz ofertowy.docx
- Inny Załaczniki do SWZ/02_Za┼éa╠Ęcznik nr 2 do SWZ - PPU.docx
- Inny Załaczniki do SWZ/04_Za┼éa╠Ęcznik nr 4 do SWZ - os╠üwiadczenie wykluczenie-spe┼énianie.docx
- Inny Załaczniki do SWZ/05_Za┼éa╠Ęcznik nr 5 do SWZ - zobowia╠Ęzanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załaczniki do SWZ/06_Za┼éa╠Ęcznik nr 6 do SWZ - grupa kapita┼éowa.docx
- Inny Załaczniki do SWZ/07_Za┼éa╠Ęcznik nr 7 do SWZ - Wykaz robo╠üt budowlanych.docx
- Inny Załaczniki do SWZ/08_Za┼éa╠Ęcznik nr 8 do SWZ - wykaz oso╠üb.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP