Postępowanie zakończone 2026-08-28
Przebudowa ulicy Tadeusza Różewicza w Radzyminie
GMINA RADZYMIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391028
- Zamawiający
- GMINA RADZYMIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Radzymin
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Dokumentacja/Przedmiary przebudowa ul. Różewicza.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/DR-PN-01_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/DR-PP-01_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/DR-PS-01_297x500.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/DR-PW-01_297x500.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/DR-SK-01_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/KD-PP-01_297x550.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/KD-PS-01_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/KD-SK-01_297x600.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/KD-SK-02_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/KD-SK-03_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/KD-SK-04_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/01_PW/Opis PW.doc
- Projekt Dokumentacja/01_PW/Plan Sytuacyjny.dgn
- Projekt Dokumentacja/01_PW/Plan Sytuacyjny.dwg
- Projekt Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/KD-PP-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/KD-SK-01.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/KD-SK-02.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/KD-SK-03.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/KD-SK-04.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/PO.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/PZT_KD.pdf
- STWiOR Dokumentacja/03_SST/SST_Przebudowa_Rozewicza.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/barnża sanitarna i drogowa/DR_PN_01_297x420.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/barnża sanitarna i drogowa/DR_PP_01_297x420.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/barnża sanitarna i drogowa/DR_PS_01_297x500.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/barnża sanitarna i drogowa/DR_PW_01_297x500.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/barnża sanitarna i drogowa/DR_SK-01_297x420.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/barnża sanitarna i drogowa/OT.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/barnża sanitarna i drogowa/PO-01_297x210_PT-000.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt zagospodarowania terenu/branża sanitarna/KD_PS-01.pdf
- Inny Dokumentacja/SOR/Skan_2026-08-13_08-26-16-066.pdf
- Inny Dokumentacja/SOR/Skan_2026-08-13_08-30-40-339.pdf
- Inny Oświadczenie składane z ofertą.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA RADZYMIN
- Rewitalizacja zabytkowego śródmieścia Radzymina – etap końcowy - budowa Parku na Placu Wolności.
- Przebudowa ulicy Mickiewicza w Radzyminie.
- Wykonanie nakładki asfaltowej w ul. Przejściowej w Słupnie w ramach zadania „Budowa drogi gminnej–ul. Przejściowej na odcinku od DK nr 8 – ul. Jana Pawła II do ul. Rzecznej w Słupnie, gmina Radzymin”
- Przebudowa dróg na terenie Gminy Radzymin: Część 1. Przebudowa ul. Nowowiejskiej w Sierakowie Część 2. Przebudowa ul. Sobieskiego w Sierakowie Część 3. Przebudowa ul. Konika Polnego w Łąkach
- Przebudowa dróg na terenie Gminy Radzymin: Część 1. Przebudowa ul. Kościelnej w Nowych Załubicach Część 2. Przebudowa ul. Borkowskiej w Rudzie Część 3. Przebudowa ul. Starorzecze w Arciechowie