WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-23

Remont Auli w budynku IMDIK PAN oraz dostawa, montaż i uruchomienie systemu Multimedialnego

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00277418
Zamawiający
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Mazowieckie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/PRZEDMIARY/cze╠Ęs╠üc╠ü druga poste╠Ępowania PR_IMDIK_AUDIO-WIDEO.pdf
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_IMDIK_AUDIO-WIDEO.ath
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_architektura.pdf
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_IMDIK_Architektura.ath
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_IMDIK_ELEKTRYKA.ath
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_IMDIK_ELEKTRYKA.pdf
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_IMDiK sanitarne.pdf
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_IMDIK_SSP.ath
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/PR_IMDIK_SSP.pdf
  • Przedmiar CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/Przedmiar - IMDiK instalacje sanitarne.ath
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/._PRZEDMIARY
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/PRZEDMIARY/._cze╠Ęs╠üc╠ü druga poste╠Ępowania PR_IMDIK_AUDIO-WIDEO.pdf
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_IMDIK_AUDIO-WIDEO.ath
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/._PRZEDMIARY
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_architektura.pdf
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_IMDIK_Architektura.ath
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_IMDIK_ELEKTRYKA.ath
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_IMDIK_ELEKTRYKA.pdf
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_IMDiK sanitarne.pdf
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_IMDIK_SSP.ath
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._PR_IMDIK_SSP.pdf
  • Przedmiar __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/PRZEDMIARY/._Przedmiar - IMDiK instalacje sanitarne.ath
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/IMDIK_duz╠ça_sala_INST_AV_rev_1.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/OPIS_arch_Duz╠ça Sala IMDiK_zamienny.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/IMDIK_duz╠ça_sala_INST_ELEKTRYCZNE.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/IMDIK_duz╠ça_sala_INST_AV_rev_1.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_BUDYNEK_D_SALA_KONFERENCYJNA.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_K_1.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_K_3.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_1.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_2.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_4.pdf
  • Projekt CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SSP/Projekt wykonawczy ppoz.pdf
  • Projekt __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SSP/._Projekt wykonawczy ppoz.pdf
  • STWiOR CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/STWIORB_ARCH.pdf
  • STWiOR CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/IMDIK_duz╠ça_sala_STWIORB_EE.pdf
  • STWiOR CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/IMDIK_duz╠ça_sala_STWIORB_TT.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • SWZ Załączniki do SWZ (Wersja edytowalna).docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/AV1_V_rev_1.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/AV2_A_rev_1.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/AV3_Szafa RACK_AV_rev_1.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/.DS_Store
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/02_PROJEKT PODSTAWOWY.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/03_KARTY I ROZWIA╠ĘZANIA TECHNICZNE.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-01.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-02.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-03.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-04.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-05.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-06.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.007.jpg
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.008.jpg
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.009.jpg
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.010.jpg
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.011.jpg
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/E-01 OSW.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/E-02 GNIAZDA.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/E-03 DACH.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/E-04 PRZYZIEMIE.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/E-05 ROZDZIELNICA.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/T_01_RZUT_LAN_rev_1.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/T_02_SUFIT_LAN_rev_1.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/T_03_SZAFA RACK_LAN_rev_1.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_K_2.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_3.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SSP/S-01 RZUT SSP.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SSP/S-02 SSP SCHEMAT.pdf
  • Inny CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/.DS_Store
  • Inny __MACOSX/._CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/._AV1_V_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/._AV2_A_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/._AV3_Szafa RACK_AV_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/._.DS_Store
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü DRUGA POSTE╠ĘPOWANIA/._IMDIK_duz╠ça_sala_INST_AV_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/._CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/._CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._02_PROJEKT PODSTAWOWY.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._03_KARTY I ROZWIA╠ĘZANIA TECHNICZNE.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-01.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-02.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-03.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-04.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-05.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._2026_05_13_IMDiK_duz╠ça sala_AZ-06.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._OPIS_arch_Duz╠ça Sala IMDiK_zamienny.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._STWIORB_ARCH.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/._wizualizacje
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/._2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.007.jpg
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/._2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.008.jpg
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/._2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.009.jpg
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/._2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.010.jpg
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ARCHITEKTURA/wizualizacje/._2026-03-28 IN_IMDiK_duza_sala_final_03.011.jpg
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/._CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._E-01 OSW.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._E-02 GNIAZDA.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._E-03 DACH.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._E-04 PRZYZIEMIE.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._E-05 ROZDZIELNICA.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._IMDIK_duz╠ça_sala_INST_ELEKTRYCZNE.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._IMDIK_duz╠ça_sala_STWIORB_EE.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/._instalacja TT
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/._IMDIK_duz╠ça_sala_INST_AV_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/._IMDIK_duz╠ça_sala_STWIORB_TT.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/._T_01_RZUT_LAN_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/._T_02_SUFIT_LAN_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü ELEKTRYCZNA/instalacja TT/._T_03_SZAFA RACK_LAN_rev_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/._CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/._WERSJA_PDF
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_BUDYNEK_D_SALA_KONFERENCYJNA.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_K_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_K_2.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_K_3.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_1.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_2.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_3.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SANITARNA/WERSJA_PDF/._2025_01_15_IMDiK_SALA_KONFERENCYJNA_WENT_4.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/._CZE╠ĘS╠üC╠ü SSP
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SSP/._S-01 RZUT SSP.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/CZE╠ĘS╠üC╠ü SSP/._S-02 SSP SCHEMAT.pdf
  • Inny __MACOSX/CZE╠ĘS╠üC╠ü PIERWSZA POSTEPOWANIA/._.DS_Store

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP