WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10

Remont budowli hydrotechnicznej - jazu na zbiorniku Maleniec w km 36+680 rzeki Czarna Maleniecka w miejscowości Maleniec, gm. Ruda Maleniecka

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00406759
Zamawiający
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Maleniec, pow. konecki, woj. świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
8 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiar robót Remont jazu Maleniec.pdf
  • Projekt Decyzja Nadzór budowlany Maleniec.pdf
  • Projekt PROJEKT TYMCZASOWEJ GRODZY.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY_opis.pdf
  • Projekt PROJEKT WYKONAWCZY.pdf
  • Projekt PW-H-03 jaz Maleniec.pdf
  • Projekt PW-H-04 jaz Maleniec.pdf
  • Projekt PW-H-05 jaz Maleniec.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 Tymczasowe grodze stalowe - rys..pdf
  • STWiOR STWiORB jaz Maleniec.pdf
  • SWZ SWZ W.ROZ.270.2.99.2026_ZZPT.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny OPZ Jaz Maleniec.docx
  • Inny PW-H-01 .jaz Maleniec.pdf
  • Inny PW-H-02 jaz Maleniec.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Ośw. art. 7 - Podmiot.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Oświadczenie o zamiarze wykorzystania certyfikatu.docx
  • Inny Załącznik nr 2a do SWZ - Formularz wyceny.xlsx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Grupa kapitałowa.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Ośw. art. 7 - Wykonawca.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 7 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP