Postępowanie zakończone 2026-06-15
Remont budynku w zakresie dachu, obróbek blacharskich, instalacji odgromowej, elewacji z drabiną techniczną, rampy, stolarki, instalacji elektrycznej w budynku nr 22 ul. Radiowa 2 w Warszawie K-6045
Jednostka Wojskowa Nr 2063
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00258805
- Zamawiający
- Jednostka Wojskowa Nr 2063
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. 10 Przedmiar.pdf
- Przedmiar Zał. 2 Kosztorys zerowy.ATH
- SWZ SWZ_2026 ON.doc
- Wzór umowy Zał. 6 Projekt umowy.docx
- Formularz Zał. 1 Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. 11 STWiORB (b.budowlana).pdf
- Inny Zał. 12 STWiORB (b.elektryczna).pdf
- Inny Zał. 3 Oświadczenie art. 125.doc
- Inny Zał. 4 Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Zał. 5 Wykaz osób.xlsx
- Inny Zał. 6.11 - Protokół wprowadzenia na budowe.docx
- Inny Zał. 6.12 - Protokół odbioru.docx
- Inny Zał. 6.14 - notatka do rozliczenia energii elektrycznej.docx
- Inny Zał. 6.15 - rozliczenie energii.docx
- Inny Zał. 6.16 - Notatka woda.docx
- Inny Zał. 6.17 - Przepustki.docx
- Inny Zał. 6.4 - DECYZJA 145_MON.docx
- Inny Zał. 6.5- Wymagania OIN.pdf
- Inny Zał. 6.6 - Porozumienie firm.docx
- Inny Zał. 6.7 - Zobowiązanie wykonawcy.docx
- Inny Zał. 6.8 - Klauzula art.13.docx
- Inny Zał. 6.9 - Klauzula art.14.docx
- Inny Zał. 7 Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Zał. 8 Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny Zał. 9 Oświadczenie art. 117.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Jednostka Wojskowa Nr 2063
- Remont pomieszczeń nr 456, 456a, 456b wraz z pracami towarzyszącymi w budynku nr 1 przy Al. Jerozolimskich 97 w Warszawie K-3586
- Remont pom. biurowo-sztabowych z uwzgl. malowania, wymiany drzwi oraz podłogi na panele winylowe, malowanie pom. sal konferencyjnych, wym. wykładziny w bud. nr 1 ul. Królewska 1/7 w Warszawie K- 4541
- Remont pomieszczeń i sanitariatów w budynku nr 89 ul. Radiowa 2 w Warszawie K-6045
- Remont damskiego węzła sanitarnego w części basenowej wraz z wymianą terakoty w pływalni w budynku nr 5 ul. Ostroroga 35 w Warszawie K-1039
- Remont dachu, wymiana rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich, instalacji odgromowej i drabiny technicznej na elewacji w budynku nr 8 ul. Radiowa 8 w Warszawie K-6045