Postępowanie zakończone 2026-07-01
Remont drogi wojewódzkiej nr 563 na odcinku od km 46+204 (46+200) do km 48+704 (48+700) – nr postępowania 111/26
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00293316
- Zamawiający
- MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mazowieckie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 111 26.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w BZP.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa.7z
- Inny SWZ 111 26 zatwierdzona.docx
- Przedmiar Dokumentacja przetargowa/ZAŁ. 2_Przedmiar Robót.pdf
- Projekt Dokumentacja przetargowa/D-07.02.01a Oznakowanie pionowe + sor.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-01.01.01a - ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-04.03.01a Oczyszczenie i skropienie.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA ZIMNO.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-05.03.26g ZABEZPIECZENIE GEOSIATKĄ.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR Dokumentacja przetargowa/D-M-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa/D-04.06.01b podbudowa z betonu cementowego.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa/d050305a_warstwa_scieralna.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa/D-05.03.05b warstwa wiążąca.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa/D-08.01.01b Krawężniki i oporniki.pdf
- Inny Dokumentacja przetargowa/ZAŁ. 4_SOR.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 560 w zakresie skrzyżowania z ul. Parkową i ul. Szkolną w m. Lelice, gm. Gozdowo – nr postępowania 151/26
- Budowa chodnika w Al. Piłsudskiego w Mławie (Droga Wojewódzka 544) – postępowanie nr 138/26
- Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 7+850 do km 8+200 w miejscowości Maliszów, gm. Kowala w zakresie budowy drogi dla pieszych – nr postępowania 143/26
- Opracowanie dok. projektowej dla rozbudowy DW 544 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km 161+775 do km 162+253 na terenie m.Drężewo, gm. Olszewo-Borki – nr postępowania 145/26
- „Budowa oświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej nr 579” – nr postępowania 141/26